Küba Turları

Çıkış Tarihi
KÜBA TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT
Dünya'da En Çok Merak Edilen Ülke, Küba

UNESCO tarafından yapılan bir araştırmada ortaya çıkmıştır ki dünya üzerinde Küba kadar merak duyulan ikinci bir ülke daha yoktur. İşte tam olarak bundan dolayı Küba tatil fırsatları muhakkak değerlendirilmeli ve bu büyülü ülke keşfedilmelidir.

Küba'nın En Güzel Şehirleri

Küba'da gezip görmeye değer çok sayıda şehir vardır. Bu şehirlerin her biri misafirlerine bambaşka tatlar sunacaktır. İşte bunlardan bir tanesi de başkent Havana'dır. Havana, Küba'nın halen daha saf kalmayı başarmış şehirlerinden bir tanesi olarak da tanınır. Örnek olarak turist akınına uğrayan pek çok yerde değişim ve Küba kültüründen uzaklaşma ya çoktan başlamış ya da neredeyse tamamlanmıştır. İşte bu nedenle Havana gerçek Küba'yı görebilmek adına da eşsiz bir fırsat olacaktır.

Havana'nın her köşesi farklı kokan bir şehir olması, insanların yoksulluğa rağmen yaşama sevinci ile dolu olması ve her yeri bambaşka bir fotoğraf karesini andıran sokakları ile görülmeye değer bir şehir olduğuna şüphe yoktur. Aynı zamanda Trinidad da görülmesi gereken şehirler arasındadır. Yine UNESCO tarafından çok önemsenen bir şehir olan Trinidad, Havana'nın aksine bir zamanların zenginlerinin yaşadığı ve her şeyin lüks içinde olduğu bir şehirdi. Şu sıralar ise sevimli silüeti ile ziyaretçilerini bekliyor. Nihayetinde Küba Devrimi için son derece önemli bir yeri olan ve Che'nin mezarının da yer aldığı Santa Clara kenti de muhakkak görülmeye değerdir.

Küba'da Deniz Tatili Yapılır mı?

Küba, belki de dünya üzerindeki en güzel plajlara sahip olan ülkedir. Bembeyaz kumsalları ve sıcacık suları, aynı zamanda tertemiz denizleri ile Küba'da denizi tatmanın keyfi bir başka olacaktır. Ancak deniz turizmi ile ön plana çıkan şehirlerde gerçek Küba'yı görmek pek çok zaman mümkün olmayabilir. Hal böyle olunca da bir Küba turları benzeri fırsatlardan istifade etmenin ne denli önemli olduğu bir defa daha hatırlanır. Ne de olsa Küba turlarında sadece tatil yöreleri değil, ülkenin hemen her yeri gezilecektir. Deniz tatili için en uygun yer ise genel olarak her şey dahil otellerin ve muhteşem kumsalların yer aldığı Varadero olarak görülmektedir.

Küba'ya Ne Zaman Gidilir?

Küba, her mevsimde gezilebilecek bir ülkedir. Bu nedenle bu ülkeye giderken özel bir mevsim seçimine gerek yoktur. Sadece doğa olaylarının yıkıcı etkilerinden korunmak adına bazı sonbahar aylarına dikkat edilmesinde yarar vardır. Bunun haricinde tropikal bir ülke olmasından dolayı bilhassa deniz turizmi için her mevsim tercih edilebilir. Yakıcı bir iklimden korunmak isteyen ziyaretçiler daha ziyade sonbahardaki yıkıcı doğa olaylarının olmadığı zamanları tercih etmektedir. Bu sayede uzun vadeli şehir turları da daha kolay geçmektedir.

En Ekonomik Küba Turları İçin Doğru Adres!

Küba turları için doğru tercih her zaman için sitemizde yer alan eşsiz fırsatlardır. En kaliteli tur firmaları tarafından sunulan fırsatları sizler için değerlendiriyor ve son derece makul fiyatlar üzerinden satışa sunuyoruz. Hem hesaplı hem de kaliteli tatil fırsatlarının yanı sıra ulaşımda da konforlu seçenekler sunan tur programlarını Tatilfirsatlari.com olarak belirliyoruz.

Tüm bunlar ve çok daha fazlası için sitemizi ziyaret etmenizi ve en avantajlı tatil fırsatlarını sitemizden satın almanızı ya da sevdiklerinize hediye etmenizi tavsiye ediyoruz. Ne de olsa anlaşmalı olarak fırsat halinde satışa sunduğumuz tur her ne olursa olsun en uygun fiyatlar ile sizlere sunulacağı, sitemizin her daim en önde gelen politikalarından bir tanesi olarak bilinir.