Amsterdam Turları

Çıkış Tarihi
AMSTERDAM TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT
Amsterdam Turu Fırsatları 2020

Amsterdam, Hollanda'nın başkenti ve pek çok insana göre en güzel şehridir. Bu şehir her daim en popüler turistik rotalar arasında yer alır. Buna ek olarak Hollanda gibi bir ülkede özgürlüklerin en yüksek seviyede olması bu şehre de yansımıştır. Hollanda'nın her köşesinde insanı adeta şaşkına çeviren özgür ve rahat davranışlar dikkat çekecektir. Bunun yanı sıra şehrin her köşesinde özgün mimari de ilgi çekecektir. Öyle ki sokağın bir tarafından yürürken diğer tarafındaki mimarinin gözden kaçırılması nedeniyle aynı sokaktan iki defa yürümek gerekecektir.

Amsterdam'da Ne Yapılabilir?

Amsterdam'da yapılacak en güzel şeylerin başında ilk olarak bisiklet gezileri gelir. Amsterdam turları için yapılan her programda muhakkak birkaç saatlik serbest zamanlar yer alır ve hatta kimi zaman bu serbest zamanlar gün boyu sürebilir. Bu süreler içerisinde bisiklet kiralayarak şehir turu yapmanın verdiği tadı verecek çok az şey vardır. Buna ek olarak fotoğraflar çekmek ve Amsterdam'ın kanallarını tek tek gezmek de yapılacak diğer şeyler arasında yer almaktadır.

Amsterdam'dan Ne Alınır?

Amsterdam'ın ünlü olan pek çok şeyi vardır. Esasında pek çok yerde hediyelik olarak uyuşturucu madde yani kenevir içeren çay ve çikolata benzeri hediyelik eşyalar olsa dahi hem sağlığa olan ciddi zararları hem de yasal açıdan yaratacağı sıkıntılar açısından bunları tercih etmek doğru olmayacaktır. Buna ek olarak dünya çapında ünlü olan Hollanda peynirleri hediyelik olarak tercih edilebilir. Bu peynirlerin sayısız çeşidi vardır. Öyle ki Amsterdam turları sırasında Hindistan cevizli peynirlere rastlamak dahi mümkün olabilecektir. Peynirler ile güzel giden soslar da hediyelik olarak alınabilir. Ancak uçaklardaki sıvı kısıtlamalarından dolayı kabin bagajı ile seyahat eden gezginlerin dikkat etmesi gerekmektedir. Nihayetinde Hollanda'nın karamelli waffleları da muhakkak denenmelidir.

Amsterdam'da Gezilecek Yerler

Amsterdam'da gezilecek yerler gibi bir kısıtlama yapılması aslında pek doğru olmayacaktır. Zira Amsterdam'ın her köşesi bambaşka güzellikleri barındırmaktadır. Bunlar arasında en popüler olanları ise Dam Meydanı, Red Light District ve Van Gogh Müzesi'dir. Ayrıca pek çok yerde tanınan I Amsterdam harfleri ile fotoğraf çekilmeden de dönmek olmaz.

Amsterdam'a Ne Zaman Gidilmelidir?

Amsterdam aslında her mevsim gezmenin mümkün olabileceği bir şehirdir. Ancak bu şehre ağırlıklı olarak yaz aylarında ya da ilkbaharda gitmekte yarar vardır. Zira Amsterdam kış aylarında iyiden iyiye soğuk olabilir ve zaman zaman dışarıda gezmek son derece zor hale gelebilir. Her ne kadar dış mekanların yanı sıra Bilim Müzesi ve Van Gogh Müzesi gibi iç mekanlarda da yapacak çok şey olsa dahi sokak gezintileri de bu şehrin olmazsa olmaz unsurları arasında yer almaktadır. Bu nedenle ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Amsterdam Turlarının En İyileri ve En Uygun Fiyatları Tatilfirsatlari.com'da!

En uygun fiyatlı Amsterdam turlarını her daim sizler için en kaliteli tur şirketlerinden seçiyor ve sizlere çok daha uygun fiyatlar üzerinden sunuyoruz. Aynı zamanda sizlere sunduğumuz turlardaki deneyimli rehberler, bölgeyi avuçlarının içi gibi biliyor ve sizlerin şehri en iyi şekilde tanıması adına gereken her türlü organizasyonu yapıyor. İster paketin içerisine dahil olanlar ister ekstra turlar olsun, her daim en keyifli ve en unutulmaz tatil anıları tatilfirsatlari.com tarafından sunulan Amsterdam turları sayesinde biriktirilebiliyor. Aynı zamanda satışa sunmuş olduğumuz tur fırsatları en kaliteli konaklama imkanlarını sunan tur firmalarına ait. Bu sayede Amsterdam'ın en güvenli ve en konforlu otellerinde en uygun fiyatlar üzerinden konaklamanıza imkan tanıyoruz. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde dinlenmenizi ve şehri keşfederken çok daha dinç olmanızı sağlıyoruz.