23 Nisan Turları

Çıkış Tarihi
23 NİSAN TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT
23 Nisan Turları ve Fırsatlar 2020
Resmi tatil ve bayramlar kişiler için birer tatil fırsatı olarak görülmekte ve bu günleri değerlendirmek için imkanlar araştırılmaktadır. Bunlardan birisi de 23 Nisan tatilleri olmaktadır. Bu gün çocuklara bayram olarak hediye edilmesinden ötürü aileler bu tatili çocuklarının üzerine planlamaktadır. Hem yurt içinde geziler hem de yurt dışına küçük bir kaçamak ile fırsat değerlendirilmeye çalışılmaktadır.
Çocukların eğlenebileceği alanlar ve özellikle bu konuda donanımlı ve çocuklara özgü festival ve etkinlik düzenleyen şehirler tercih edilmektedir. Ancak bunun dışında çocuksuz aileler kendileri için bu günü bir fırsat bilerek kaçamak yapma arayışında olabilirler. Büyük şehirlerin sıkıntısından kurtulmak ve çalışma hayatının getirmiş olduğu gerginlik ve stresi bir nebze de olsa atabilmek için ikametgahlarına yakın şehirlerde eşsiz bir tatil yapma imkanı kovalamaktadır.

23 Nisan Nedir?
23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olarak Ulu önder Atatürk tarafından çocuklara armağan edilmiştir. Bu günde ülkenin her yerinde bayram havasında şenliklerle gösterilerle çocuklar mutlu edilmeye çalışılmaktadır. Onlara çocuk olduklarını hatırlatmak için tüm imkanlar sonuna kadar devlet yetkilileri tarafından da sunulmaktadır. Ülke yönetiminde söz sahibi olup başkanlık koltuğuna oturanlar, mecliste çeşitli bakanların yerine geçerek ülke sorunlarını tartışan bakan çocuklar birçok devlet erkanında da rol olmaktadırlar.
Devlet geleceğin çocuklarda olduğunu bir gün bu koltukların kendisine kalacağını bu şekilde bir kutlama ile belirtmektedir. Dünyanın her yerinden çocuklar ve Türkiye’nin her noktasından çocuklar şenlik alanına gelerek yöresel kıyafetler, danslar ve çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlencenin tadına varmaktadır. İşte bu günde çocuk bayramı olarak kutlanmaktadır.

2020 yılı 23 Nisan Turlarımızı Kaçırmayın
Her sene olduğu gibi bu senede 23 Nisan turları firmamız planları içerisinde bulunmaktadır. Gerek ailecek çocuklarınızla bol bol vakit geçireceğiniz etkinlikler gerekse bunu bir tatil olarak değerlendirmenizde uygun seçenekler sizlere sunulmaktadır. Yaz tatili gelmeden küçük bir kaçamak olacağından dolayı oldukça uygun paketler sizlere sunulmaya çalışılmaktadır. Turlarımıza bir göz atmanızı ve mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz.
Uygun fiyatlardan sizlere gerekli seçenekler sunulmaktadır. Bu daha fazla bilgi alabilmek için üst kısımda bulunan 23 nisan turları imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanında Türkiye'nin birçok yerine uygulanan turlara da üst kısımdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu konuda sizlere sunulacak olan ucuz tatil paketleriyle tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu tatil için bin TL üzerinde makul bir bütçe ayırmanız sizler için yeterli olacaktır.

Erken Rezervasyon İmkanları
23 Nisan tatili gelmeden önce bir planınız varsa mutlaka bir Alo demeniz yeterli olacaktır. Her sene öncesinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm tatil seçeneklerimizi sunmaktayız. Ayrıca erken rezervasyon imkanlarıyla da daha düşük miktarlarda hem 5 yıldızlı otellerde tatil keyfi yapabilir hem de bütçenizi fazla zorlamamış olacaksınız.

Yaz Öncesi Tatilin Tam Zamanı
23 Nisan turları yaz tatili öncesinde enerjinizi atmanızı sağlamanın bir fırsatıdır. Özellikle bu sene 23 Nisanın salı gününe denk gelmesinden dolayı hafta sonu tatiliyle de birleştirilerek uzun bir imkan yapmanız düşünülmüştür. Bütün paketlerimiz bu doğrultuda hazırlanmış ve bütçenizi zorlamayacak şekilde makul fiyatlar sunulmaya çalışılmıştır.
Otobüs ile ulaşım fırsatı olan seçeneklerimizin yanında uçakla gidebileceğiniz turlarımızda bulunmaktadır. Adresimiz sizlere bu tatili uzak sessiz sakin bir mekanda geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz için kültür ve mutfağı ile sizlere etkileyecek olan büyük firmaların eşsiz kampanyalarını tek bir kalemde bulmanıza imkan sağlanmakta ve bu konuda karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu konuda daha detaylanmak için lütfen ziyaret ediniz.