• Ankara Çıkışlı Günübirlik Düzce Şelaleri ve Topuk Yaylası Turu

  Şelaleler Cenneti Olarak Bilinen, Issızlığın İçinde Nefes Kesen Güzellikteki Düzce Şelalelerini ve Manzarası ile Kendine Hayran Bırakan Topuk Yaylasını Birlikte…
  -%30
  1 Gün
  Otobus
  129TL
  167,70TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Amasra Turu

  Lala Lala Çeşm-i̇ Ci̇han Dedi̇kleri̇ Bu Mu Ola Sözü Bi̇r An Kulaklarınızda Çınlayacak Ve Büyüleneceksi̇ni̇z Dünyanın Gözünü Gözleri̇ni̇zle Görünce Ardından Buram…
  -%35
  1 Gün
  Otobus
  129TL
  174,15TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ormanya Hobbit Evleri Sapanca Maşukiye Turu

  Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte yepyeni bir doğa turuna sizleri bekliyoruz.. Orman ve Göl havasını, Doğan Şelale dokusunu ailenizle birlikte iliklerinize kadar…
  -%35
  1 Gün
  Otobus
  129TL
  174,15TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turu

  Anadolu'nun Bozkırında Ama Farklı Bir Hayal Ve En Eski Uygarlıklarından Bir Tanesi… Fantastik Öykülerin Düşsel Mekânı Kapadokya (Cappadoci̇a)… Olağanüstü Coğrafi…
  -%35
  1 Gün
  Otobus
  129TL
  174,15TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu

  Beypazarı'nın güzelliklerini keşfetmeye gidiyoruz. Beypazarı Abant Gölcük Turu'muzda İnözü Vadisi, Beypazarı Gümüşçüler Çarşısı, Hıdırlık Tepesi, Nallıhan Kuş Cenneti,…
  -%35
  1 Gün
  Otobus
  129TL
  174,15TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu

  Bir Doğa Harikasıdır Yedigöller, Yedi Adet Gölün Olağan Üstü Beraberliğidir. Yedigöller’in Her Mevsimi Bir Başka Güzel Ama İlkbahar Ve Sonbaharı Kaçırılmayacak…
  -%30
  1 Gün
  Otobus
  129TL
  167,70TL
  kişi başından
  Detaylar


SÜRE
KATEGORİLER
TOPLAM FİYAT
Günübirlik Tur Fırsatları 2020

Konaklama olmadan gerçekleştirilen günübirlik turlar, başladığı gün içerisinde biter. İş ve hayat temposu nedeniyle uzak yerlere gitme olanağına sahip olmayanların değerlendirebileceği turlar olarak da tercih tanımlanırlar. Yola çıkış sabah saatlerinde olmakla beraber gün bitmeden geri dönüş yapılır. Normal seyahatlerden farklı olarak bavul hazırlığına gerek duyulmaz. Günübirlik turlar, kısa süreli olacağından dolayı temel eşyaların taşınmasıyla beraber tamamlanabilirler. Gidilecek olan yerin hava durumuna bağlı olarak gerekli aksesuarların küçük bir çantayla taşınması gerekebilir.

Günübirlik turlar her ne kadar belirli zaman dilimin kapsıyor olsalar da son derece eğlenceli ve aynı zamanda beklentileri karşılayan turlardır. Pek çok farklı noktayı gezebilme olanağını beraberinde getiren özelliğe sahip olmalarıyla her tatil süresinde turlara katılabilmek mümkündür. Kısa süreli tatillerin değerlendirilebilmesi olanağını sağlayan günübirlik turlar, tamamen tercihler doğrultusunda bulunabilirler.

Günübirlik Tur Çeşitleri

İsteklere özel olarak her türlü günübirlik turu bulabilmek mümkündür. Yaşanılan yere mesafesi yakın tarihi ve turistik alanları gezebilme olanağını bulunduğu gibi, daha uzak yerleri de görebilme olanağı bulunur. Günlük yaşama hareket getirmek için ya da farklı bir deneyimi yaşamak için günübirlik turları tercih edebilirsiniz.

Tamamen isteklerinize özel olarak bulabileceğiniz turlar sayesinde kültürel açıdan bilgi deneyimini artırabilir veya bunun yerine turistik alanların özel yapısını görebilirsiniz. Günübirlik keşif turu seçeneği sayesinde de macera dolu bir gün yaşayabilme olanağına da sahip olursunuz.

Türkiye içerisindeki yerleri gezip görebilmeye olanak sağlayan günübirlik turlar, yakın mesafeye sahip ülkelere de ziyaret olanağını sunar. Yurtdışı ülkeleri içerisinde yapılacak olan günübirlik seyahatler, günün erken saatlerinde başlayarak gün sonunda tamamlanır. Ülke görmek isteyenlerin tercih edebileceği günübirlik tur çeşitleri arasındaki seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkan ülke turları, eşsiz bir deneyim yaşamayı mümkün kılar.

Hangi Günübirlik Tur Seçilmeli?

Her bireyin günübirlik turdan beklentisi farklıdır. Günübirlik turlar arasından seçim yapılırken, tamamen isteklere özel tercihleri karşılayan seçenekler belirlenmelidir. İlk kez günübirlik tura katılacak olanlar için daha çok yakın mesafedeki şehirlere yönelik olarak gerçekleştirilecek tura katılmak sonrasında deneyim kazandıkça yurtdışı ülkeleri gibi turlarda bulunmak doğru olur.

Günübirlik turlar içerisinde, ne istendiğinde bağlı olarak seçilebilecek çok çeşitli tur seçenekleri bulunur. Her birinde gidilen noktayı tanıyabilmek adına belirli bir süre boyunca yürüyüşler gerçekleştirilir. Hem doğal hem kültürel hem de turistik alanlarda gerçekleştirilen yürüyüşler günübirlik turların bir parçası olarak ön plana çıkar.

Günübirlik Turlar için Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Katılım sağlamayı düşünülen günübirlik turlar için belirlenen rotanın ne olduğu ve turun genel içeriği en çok dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelir. Bulunulan şehirde ya da yakın şehirde görmek istenilen yerlere ziyaret gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceğine dair tam olarak bilgi edinimi sağlayabilmek günübirlik tur içeriğinin öğrenilmesiyle mümkün olur. Tur hizmetinin ücretine dahil edilenleri ve ekstraya girenleri bilmek her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Günübirlik turlar, dikkat edilmesi gereken detaylara önem verildiğinde kusursuz turlar haline gelirler.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Kültür Turu

Farklı kültürleri tanıyabilmek ve eserlerini gözlemleyebilmek için her zaman en iyi seçeneklerden olan günübirlik kültür turu, her zaman bir rehber eşliğinde bulunulan bölgeye ait bilgiler edinebilme olanağını sunar. Tarihin tam olarak içerisinde yer alabilme olanağını beraberinde getiren günübirlik kültür turu sayesinde yurtiçinde ve yurtdışındaki en özel kültürel motifleri görebilmek mümkündür. Çok sayıda medeniyetin eserlerini görebilme olanağının yanı sıra, bölgenin atmosferi içerisinde bulunmak çok etkileyici olur.

Günübirlik Turizm Turu

Gerek manzarasıyla gerekse de özgün yapısıyla beraber turistik amaçlı olarak şehirleri günübirlik ziyaret edebilmeyi sağlayan tur seçeneğidir. Her şehrin kendisine ait olan gezip görülecek yerlerini hiçbir detayı atlamadan görebilmeye olanak sağlar. Günübirlik turizm turu sayesinde ziyaret edilen her bölgenin kendisine özgün yapısını yerinde deneyimleyebilmek mümkündür. Doğal alanlardan oluşan yerler olduğu gibi müzeler ve önemli parklar da ziyaret alanları olur.

Hem yurtdışından gelenler hem de şehir dışından gelenler için özel olarak turizm amacına yönelik olarak gezip görülmek istenilen her turistik bölge ziyaret edilebilir.

Günübirlik Keşif Turu

Günübirlik olarak tercih edilebilecek tur seçeneklerinden biri olan keşif turu, doğal alanlarda yürüyüşleri kapsayarak yeni yerleri keşfedebilmenize olanak sağlar. Macerayı ve doğal alanları sevenler için günübirlik olarak gerçekleştirilebilecek olan keşif turları sayesinde, tabiatın tam içerisinde yer alabilmeniz mümkün olacak.

En Uygun Günübirlik Tur Fırsatları

Uygun fiyata sahip günübirlik turlar sayesinde, tatil günlerinize hareket kazandırabilirsiniz. Hem yurt içindeki birbirinden özel yerleri görebilme hem de yurt dışındaki benzersiz yerleri görebilme olanağına sahip olursunuz. Maliyet oranı düşük uygun fırsat seçeneklerinden yararlanarak her anlamda etkileyici günübirlik turlarla isteklerinize yanıt bulabilirsiniz. Bazı şehirler için dönemlik olarak indirimleri yakalayabilmek mümkündür. Yılın her zamanında farklı noktalara günübirlik olarak gerçekleştirilen turlar sayesinde tamamen benzersiz seçeneklerden yararlanabilme olanağı bulunur. Uygun fiyat teklifleriyle, bütçenize uygun günübirlik seyahat seçeneğini tercih edebilirsiniz.