Hakkımızda


Bi Dünya Tatil

TatilFirsatlari.com Tatil Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyor...

Tatil Fırsatları teknolojik alt yapısı, yeniliklere öncülük eden profesyonel ekibi ve enerjisiyle, tatil planınızı hem ekonominize uygun hale getiriyor hem de tatil hazzını en üst düzeyde yaşamanızı sağlıyor.

Tatil Fırsatları, uzun yıllar süren sektör tecrübesiyle harmanlanmış, "yenilik" ve “kusursuz hizmet" anlayışını, üst düzey teknolojisiyle kullanıcılarına sunuyor.

Tatilfirsatlari.com ile yurt içi ya da yurt dışı seyahatlerinizi size özel seyahat danışmanlarıyla planlayabilir, Anadolu'nun ve Dünya'nın keşfedilmeyi bekleyen noktalarına en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

KÜLTÜR TURLARI

Özellikle Yurt içinde Karadeniz, GAP, Kapadokya, Kuzey Ege, Ege ve Akdeniz bölgelerine profesyonel ekibimizle kaliteli Kültür Turları hizmeti veriyoruz.

Aynı zamanda her hafta sonu İstanbul ve Ankara hareketli olan günü birlik turlarımız ve hafta sonu kısa konaklamalı turlarımız ile; Bolu, Abant, Yedigöller, Sapanca, Maşukiye, Kartepe, İznik, Bursa, Mudanya, Çanakkale, Edirne, İğne ada, Safranbolu, Ereğli, Bartın, Kapadokya, Ayvalık, Salda Gölü ve benzeri bir çok tur ile hizmet vermekteyiz.

YURT İÇİ ve YURT DIŞI OTEL REZERVASYONLARI 

Yurt içi ve yurt dışında turistik seyahatlerinizde konaklayabileceğiniz birçok otel alternatifini sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Yurt içinde, Ege ve Akdeniz bölgesinde; Alanya, Side, Kemer, Fehtiye, Marmaris, Bodrum gibi birçok popüler destinasyonda sizlere kaliteli alternatifler sunma imkânı veriyoruz.

Aynı zamanda özellikle büyük şehirlerde bulunan ve merkezi konumda olan birçok şehir otelini çok avantajlı fiyatlarla satın almanızı sağlayarak iş seyahatleri ve eğlence amaçlı konaklamalarınız için birçok fırsat oteli anlaşması yapmaktayız.

Profesyonel iş ortaklarımız ve yerel tur operatörlerimizle yapmış olduğumuz ortaklıklarla sizlere birçok ürün yelpazesi sunuyoruz.

KIBRIS PAKET TATİL

Bütün Kıbrıs Otellerini sezon boyu en avantajlı uçak seçenekleri ile transfer hizmeti de ekleyerek beğeninize sunuyoruz. Kıbrıs’a direkt uçuş sağlayan anlaşmalı tüm havayollarımız ve tüm şehirlerden en uygun uçuş ve otel seçeneklerini harmanlayarak Kıbrıs Uçaklı Paket Tatil anlayışını en uygun fiyatlar ile satın alma imkânı sağlamaktayız.

TatilFirsatlari.com Kuzey Kıbrıs’ın bin yıla yaklaşan tarihinin bu güne dek nasıl geldiğini Kıbrıs Kültür Turları ile keşfetmeye hazır mısınız? Kıbrıs’a direk sefer olan tüm şehirlerden her hafta hareketli Kıbrıs Kültür Turları fırsatlarımız her an online olarak satın almanız için hazırlanmıştır.

YURT DIŞI & GEMİ TURLARI 

Sizlerin talepleri doğrultusunda size özel olarak TatilFirsatlari.com uzman ekibi tarafından sizlere özel hazırlanan hizmet alabileceğiniz turlar düzenlemekteyiz.

TATİL PAKETLERİ 

Kendi operasyon ve anlaşmalarımızın yanında profesyonel partner ve yerel tur operatörlerimizle yapmış olduğumuz ortaklıklarla sizlere bir tatil paketi hizmeti sunmaktayız.

TatilFirsatlari.com olarak, hayalinizde ki tatili keyifle yerine getiriyor, seyahatinizin mutlulukla sonuçlanmasını hedefliyoruz.

KATEGORİLER