kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
Davet Et 10 TL Kazan! ARA

15 Temmuz Turları 
 
İstanbul Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu Fırsatları 2019 Erken Rezervasyon Fırsatı!
Gözat!
 
41% İndirim
İstanbul Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu
 
 
Ankara Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
Ankara Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu
 
 
İzmir Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
İzmir Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu
 
 
Bursa ÇıkışlıDolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
Bursa Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu

 
 
Antalya Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
Antalya Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu
 
 
Adana Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
Adana Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu
 
 
Ankara Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
Adana Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu
 
 
Antalya Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon!
Gözat!
 
50% İndirim
Antalya Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu

 
 
İstanbul Çıkışlı Her Cumartesi Pazar Hareketli Günübirlik Yedigöller Doğa Turu
Gözat!
 
50% İndirim
İstanbul Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Doğa Turu
 
 
Ankara Ayvalık Zeytin Hasadı Zeytinbağı Gölyazı Turu
Gözat!
 
50% İndirim
Ankara Çıkışlı Ayvalık Zeytin Hasadı Zeytinbağı Gölyazı Turu
 
 
Ankara Çıkışlı Rüya Gibi Akdeniz Ege turu
Gözat!
 
50% İndirim
Ankara Çıkışlı Rüya Gibi Akdeniz Ege turu
 
 
Rüya Gibi Akdeniz Ege turu
Gözat!
 
50% İndirim
İstanbul Çıkışlı Rüya Gibi Akdeniz Ege turu

 
 
Kocaeli Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon Fırsatı!
Gözat!
 
50% İndirim
Kocaeli Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu
 
 
Bursa Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon Fırsatı!
Gözat!
 
50% İndirim
Bursa Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu
 
 
Düzce Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon Fırsatı!
Gözat!
 
50% İndirim
Düzce Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu
 
 
Bolu Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu 2019 Yılı Erken Rezervasyon Fırsatı!
Gözat!
 
50% İndirim
Bolu Çıkışlı Otobüslü Rüya Gibi Gap Turu

15 Temmuz Tur Fırsatları

Esasında herkesin asıl çalışma amaçlarından bir tanesi tatil yapmak, çalıştığı zamandan dolayı dinlenmeyi ve birkaç güzel hatıra biriktirmeyi hak etmektir. Ancak şehir hayatının ya da yoğun iş temposunun normal zamanlarda buna izin vermesi son derece nadirdir. Hal böyle olunca da başta kamu personelleri olmak üzere pek çok insan resmi tatil günlerini bekler. Türkiye'de en son yürürlüğe giren resmi tatil ise 15 Temmuz'dur. Özellikle 15 Temmuz günü hafta sonları ile birleştiği zaman çok daha keyifli bir tatil fırsatı ortaya çıkacaktır. Öte yandan 15 Temmuz'un yaz aylarının tam ortasında denk gelmesi de diğer pek çok resmi tatil fırsatına göre eşi benzeri olmayan bir fırsat sunacaktır. Hem Türkiye açısından bu denli önemli olan hem de muhteşem bir zamana denk düşen bu günde yalnız başına ya da sevdikleriyle beraber tatile çıkmak isteyenler için ise firma olarak kusursuz tur fırsatları sunuyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Sitemizde yer alan tur fırsatlarını satın alırken her zaman için en avantajlı fiyatlar üzerinden bu turlara sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Buna ek olarak sitemizde yer alan turların tamamı sizler için detaylı bir şekilde uzman ekibimiz tarafından incelenmiştir. Nihayetinde uygun görülüp firma personelimizce uzlaşı sağlandıktan sonra tur firmaları ile anlaşılmış ve bu tur fırsatları sizlere sunulmuştur. Hem çok avantajlı fiyatlar üzerinden tatil yaparak bütçenizi korumak hem de kalitesi ispatlanmış turları satın alarak keyifli memnuniyetinizi garanti altına almak adına yapmanız gereken tek şey sitemizdeki 15 Temmuz turları kategorisini ziyaret etmek.

Geniş Tercih Yelpazesi

Sitemizdeki turlar son derece geniş bir tercih yelpazesine sahiptir. Bu turları incelemek için sitemizde yer alan arama kısmına "15 Temmuz" yazarak bu tarihe denk düşen turları inceleyebilir ya da üst kısımda yer alan tur kategorileri arasında 15 Temmuz turlarına tıklayabilirsiniz. Bu kategori içerisinde kısa mesafeli ce birkaç günlük huzurlu bir gezi imkanı tanıyan tur fırsatları yer aldığı gibi çok daha uzun süreli turlar da yer almaktadır. Turların fiyatları da değişkendir ve hemen her bütçeye uyacak olan 15 Temmuz turları bu sayfada yer almaktadır. Sizler de hem bütçenize hem de bir tatilden beklentilerinize uygun olan turları tercih ederek unutamayacağınız bir tatil geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Eşsiz Bir Hediye Fırsatı

Sitemizdeki turları sadece kendiniz kullanmak zorunda değilsiniz. Bu turları pek tabii başkaları adına da satın alabilirsiniz. Bu sayede unutulmaz bir hediye seçmiş olmanızın yanı sıra değer verdiğiniz insanlarla beraber de uygun fiyata tatil yapabilirsiniz. Ancak bu tura katılacak kişi sayısı kadar tur fırsatı satın almanız gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. Bunun yanı sıra bu tur fırsatlarını sadece kendiniz için satın alıyorsanız, başta konaklama içerenler olmak üzere pek çok turda tek kişi farkı ödemek zorunda kalacağınızı hatırlatmak isteriz.

15 Temmuz turlarımız için sizlere sunduğumuz fiyatlar taban ücretleri içermektedir. Bu turların ücretleri turun net tarihine göre değişkenlik arz edebilecektir. Bunun yanı sıra bu turların ücretleri uçak biletlerinde meydana gelecek değişimlerden de etkilenecek ve uçak bileti fiyatlarının artması durumunda daha yüksek ücretler ödenmesi icap edecektir. Nihayetinde talep yoğunluğuna göre de tur ücretlerini tur firmaları, oteller ya da ulaşım firmaları değiştirebilecektir. Bu ücret farklarının bizlerle bir alakası olmadığını ve aradaki ücret farklarının ilke olarak tur firmalarına ödeneceğini de ifade etmek isteriz.

Uygun Fiyata Türkiye'yi Keşfedin

15 Temmuz turları kategorisi içerisinde yer alan turlarımız sayesinde Türkiye'nin her yerini çok uygun fiyata keşfetme imkanı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu turlarda anlaşmalı olduğumuz tur firmalarının deneyimli rehberleri de sizlere eşlik edecek, özenle seçilmiş oteller ve konforlu ulaşım araçlarında eşsiz bir tatil sizleri bekliyor olacaktır. Kültür turları, GAP turları ve Karadeniz turları başta olmak üzere daha pek çok tur fırsatını sitemizdeki ilgili kategoriden seçebilir ve tatil hazırlıklarınıza şimdiden başlayabilirsiniz.
© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.