1 Mayıs Turları

Çıkış Tarihi
1 MAYIS TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

1 Mayıs Tur Fırsatları

Pek çok insan uzun süreli çalışma dönemleri sonrasında uzun ya da kısa olduğu fark etmeksizin bir tatile gerek duyar. İşte bu tatiller için de en uygun zamanlar resmi tatil dönemleri olacaktır. Bu resmi tatil dönemleri arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi ise 1 Mayıs'tır. 1 Mayıs turları zaman zaman yurt içi olabileceği gibi bazı dönemlerde de yurt dışındaki birtakım noktalardan yana tercih kullanılmaktadır. Özellikle zaman zaman hafta sonları ile de birleşen resmi tatiller sayesinde gezginler, içleri çok daha rahat bir şekilde tatil yapma imkanı elde ederler.

En Geniş Seçenek İmkanı ve En Avantajlı Fiyatlar İçin En Doğru Adres

En güzel ve en keyifli 1 Mayıs turları bizim sitemizde tatilcileri beklemektedir. İlk olarak ifade edilmelidir ki bu turları organize eden, firma olarak bizden bağımsız kuruluşlardır. Bizler sizin için alanında en iyi firmalar ile anlaşıyor ve bu firmalar tarafından organize edilen tur paketlerini en avantajlı fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Buna ek olarak bu tur firmalarını sizler adına seçerken de pek çok hususu göz önüne alıyoruz. 

Bunlardan ilki ise tur firmalarının sahip olduğu olumlu referanslar, bu alandaki deneyimleri ve müşteri memnuniyetini sağlamak alanında profesyonelliğidir. İşte tüm bunları dikkate aldıktan sonra tur firmaları ile anlaşarak sundukları turları indirimli ve başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ile sizlere sunuyor, bu sayede çok daha avantajlı fiyatlar üzerinden tatil yapmanıza olanak tanıyoruz.

1 Mayıs Özel Pek Çok Yere Organize Edilen Turlar Burada

Sitemizde yer alan turları organize eden firmaların bizlere fırsat şeklinde sunduğu turların başında ilk olarak yakın bölgelere organize edilen turlar yer alıyor. Ancak bu turların pek çok zaman otobüslü turlar olduğunu da anımsatmak isteriz. Bu bağlamda uzun bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda 1 Mayıs turları arasında elbette uçaklı turlarımız da yer alıyor. Özellikle en sık tercih edilen rotalardan bir tanesi olan ve en çok merak ülkeler arasında adeta başı çeken İtalya bu rotalardan bir tanesi. Daha uzun mesafeli bir tatil arayışında olan tatilciler için ise Küba turları sitemizde sizlere son derece avantajlı fiyatlara sahip fırsatlar halinde sunulmuş durumdadır.

1 Mayıs Tur Ücretleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sitemizde yer alan turların ücretleri hakkında bilmenizi rica ettiğimiz birtakım önemli hususlar mevcuttur. Bunlardan ilki, tur ücretlerini belirlemeden yegane söz sahibinin bizler olmadığıdır. Bu fiyatlar tur organize eden firmalar ile ortak bir şekilde belirlenmektedir. Buna ek olarak ücretler sezonlara göre de değişkenlik gösterecektir. Nihayetinde başta uçaklı turlar olmak üzere, ücretler son derece değişken olduğundan ve uçak bileti fiyatlarının kısa süre içerisinde artabileceği söz konusu olabileceğinden sizleri uyarmayı uygun görüyoruz. Ne de olsa uçak bileti fiyatlarındaki artış tur ücretlerine de yansıtılmak zorunda kalacaktır. Elbette tur ücretlerimiz sezonlar arasındaki yoğunluğa göre de değişkenlik arz edecek ve bu değişkenlikler de fiyata eklenecektir.

Fark Ücreti Bizlerle Alakalı Bir Husus Değildir

Sizlere sitemizdeki 1 Mayıs turları kategorisi içerisinde sunmuş olduğumuz turlar için söz konusu olan ek ücretler ve farklar bizlerle alakalı bir husus değildir. Bizler sizlerden sadece tur fırsatları için belirlemiş olduğumuz taban ücretleri talep eder ve bu ücretlerin geri kalan kısmını tur şirketlerine ödeyeceğinizi anımsatmak isteriz.

Sizlere Sunduğumuz Seçenekler Son Derece Geniştir

1 Mayıs turları alanında sizlere pek çok beklentiye ve pek çok bütçeye uygun seçenekler sunmaktan çok büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu bağlamda tur seçeneklerimiz arasında tercih yapmak için sitemizin üst kısmında yer alan tur kategorileri arasından 1 Mayıs turlarını tercih edebilir ve sizlere sunduğumuz en keyifli seçenekleri buradan inceleyebilirsiniz.