kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Yunanistan - Yanya - Parga - Preveze Turu

Detaylar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.
 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3+3 taksit seçenekleri sunulmaktadır.
 • Tur fiyatları;planlanan tarih, tercih edilecek havayolu, otel tipi (yıldız sayısı ve şehir merkezine olan mesafe) ve geceleme sayısına göre değişebilmektedir.
 • Tur tarihleri; 04,20 Nisan, 02,16 Mayıs, 01,20 Haziran, 12,25 Temmuz, 10,29 Ağustos, 12,26 Eylül, 10,26 Ekim 2019
 • Çocuk ücreti tek kişilik oda farkı ve iptal iade koşulları gibi detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Double oda da kişi başı fiyat; 999 TL, çocuk ücreti; 3-6 yaş 649 TL, 7-12 yaş 849 TL, single ücret 1.299 TL
 •  Katılımcıların pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatlarla ilgili tüm sorularınız için 09:00 – 19:00 arasında 0850 228 82 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
 • Kupon son kullanım tarihi: 26.10.2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuzu e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Fırsatta;Gidiş - dönüş ulaşım, 3* veya 4* otellerde 2 gece oda kahvaltı konaklama,tüm çevre gezileri,alan karşılama, alan-otel-alan transferleri,Türkçe rehberlik hizmetleri,şehir ve otel giriş vergileri, zorunlu seyahat sigortası.
 • Oteller; 3* veya 4* oteller
 • Gezilecek yerler; İpsala, Yanya, Parga, Preveze, Kavala
 
HEMEN AL!
999 TL
Değeri
1.599 TL
İndirim
%38
Kazanç
600 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN İSTANBUL – İPSALA

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:30 Mecidiyeköy Migros Önü (Eski Alisamiyen Stad Karşısı)

23:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza

00:15 Tekirdağ Namık Kemal Dinlenme Tesisleri

Verilen Güzergahlarda Misafirlerimizle Buluştuktan Sonra Keşan İpsala İstikametine Doğru Yolculuğumuza Başlıyoruz .  İpsala (Türk) – Kipi (Yunanistan) Gümrük Ve Pasaport İşlemlerinin Ardından Yunanistan’a Giriş Yapıyoruz. Gece Yolculuğumuzun Ardından Yanya’ya Ulaşmamızın Ardından 3 Gün 2 Gece Yanya Parga Preveze Turuna Başlıyoruz.

2.GÜN YANYA

Yanya Ulaşmamızın Ardından Şehir Turumuza Başlıyoruz . Şu an Sadece Epirus bölgesinin en büyük şehri ünvanına sahip Olması Yanısıra  Bir Dönem Yunanistan’ın En Büyük Şehri Olan Yanya  , 500. Yıl Osmanlı Egemenliği Altında Kalmasından Kaynaklı Osmanlı Dönemi Eserleri Ön Plana Çıkmaktadır. Aynı Zamanda  Tepedelenli Ali Paşa’nın şehri olarak da Bilinmektedir.  Tarih Kitaplarında Yanya Valisi (Yanya Aslanı) Olarakta Bilinen Ali Paşa’nın Adına Yaptırılan Aslanpaşa Camii , Fethiye Camii , Ali Paşa’nın Türbesi , Bizans Müzesi , Osmanlı Kale İçi Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Şehir Turumuz Sonrası Öğlen Yemeği İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Yanya Adası Turnuna Katılabilirler. (15€) Yanya Adası Turumuz Sonrası Konaklama Yapacağımız Hotelimize Geçiş Yapıyoruz. Dileyen Misafirlerimiz İle Birlikte Akşam Düzenlenecek Olan Ekstra Taverna Gecesine Katılabilirler.(40€) Konaklama Yanya’da Bulunan Hotelimizde.

3.GÜN PARGA - PREVEZE

Sabah Hotelde Alacağımız Kahvaltının Ardından Serbest Zaman Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Tam Gün Parga & Preveze Turuna Katılabilirler (60€) Rehberimizin Belirtiği Saate Hotel Lobisinde Buluşarak Yanya’dan Çıkış Yapıyoruz. İlk Durağımız Kanuni Sultan Süleyman’ın Baş Veziri Pargalı İbrahim Paşanın da Doğduğu Kasaba Parga’ya Geçiş Yapıyoruz. Dar Sokakları Ve Osmanlı Mimarisi Bozulmadan Günümüze Gelen Parga Panaromik Turumuzu Gerçekleştiriyoruz. Parga Turumuz Sonrası Öglen Yemeği İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Preveze’ye Hareket Ediyoruz.  Osmanlı Tarihinde Adını Sıkça Duyuduğumuz Preveze , 1538 Yılında Kaptan-Derya Barboros Hayreddin Paşa Komutasındaki Osmanlı Deniz Birlikleri İle Andrea Doria Komutasındaki Haçlı Ordusu İle Savaştığı Ve Osmanlı İmparatorluğunun Kesin Zaferi İle Sonuçlanan En Büyük Deniz Savaşı Olarak Hafızalara Kazınmıştır. Küçük Dar Sokakları Ve Ünlü Tavernaları , Yat Limanı İle Öne Çıkan Preveze Şehir Turumuzu Gerçekleştiriyoruz. Şehir Turumuz Sonrası Misafirlerimizin Turistik Bir Kasaba Görünümünde Ve Tipik Yunan Mimarisi İle Donatılmış Preveze’de Rıhtımdaki Balıkçı Tekneleri Ve Deniz Manzarası Ve Uzo Eşliğinde Taze Balık Sunan Tavernalarda Günün Ve Akşamın Keyfini Çıkartabilirler. Parga Ve Preveze Turlarımızdan Sonra Yanya’da Bulunan Hotelimize Geçiş Yapıyoruz. Konaklama Yanya’da Bulunan Hotelimizde.

4.GÜN YANYA – KAVALA – İSTANBUL

Sabah Hotelde Alacağımız Kahvaltının Ardından Yanya’dan Çıkış Yapıyoruz Ve Güzel Manzara Eşliğinde Kavala’ya Doğru Hareket Ediyoruz. Kavala’ya Ulaşmamızın Ardından Şehir Turumuza Başlıyoruz. Şehir Turumuz Kapsamında Liman, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın yaptırttığı İmaret, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılan Su Kemerleri, ve Pargalı İbrahim Paşa zamanında yapılan dört köşe cami (günümüzde kilise olarak kullanılmakta) görülecek yerler arasındadır. Kavala Şehir Turumuzun Ardından Misafirlerimizin Alışveriş Ve Öğle Yemeği İçin  Serbest Zaman Veriyoruz . Serbest Zamanın Ardından Belirli Buluşma Noktamızda Buluşarak İstanbul Yolculuğumuza Başlıyoruz. Kipi Sınır Kapısına Ulaşmamızın Ardından pasaport gümrük ve freeshop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek aynı gümrük ve pasaport işlemlerini İpsala Türk Sınır Kapısında da yaparak Türkiye ye giriş yapıyoruz. İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlere İstanbul a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz noktalara bırakarak turumuzu bitiriyoruz.

TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.