kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Yılbaşı Özel Uçaklı Trabzon Rize Ayder Yaylası Batum Turu

Detaylar

 • 01.04.2019 Tarihi itibariyle Yılbaşı Özel Uçaklı Trabzon Rize Ayder Yaylası Batum Turu 
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar Öğle Yemeği Hariç Fiyatlardır.
 • Fiyatlar kişi başı fiyatlardır.
 • Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirlerin  acenta  ile iletişime geçmeniz rica olunur. 
 • Düşlediğimiz , özlemini çektiğimiz bölgeye hep beraber gidiyoruz…
 • Gidiş-Dönüş Uçaklı 
 • TAMAMEN FARK YARATACAK OTEL KONSEPTİ !
 • HER GECE FARKLI BİR EĞLENCE
 • Tamamen tarih ile iç içe farklı ve uyanmak istemeyeceğiniz bir düş gibi otel konsepti ile alışılagelmişin dışında hem eğlenmeye hem de büyülenmeye hazır mısınız?
 • Ek Hizmet Bedeli Yok!!!
 • Sadece TATİL FIRSATLARI'nda
 • Geç kalmadan yerinizi ayırtın…

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan rezervasyon@tatilfirsatlari.com'dan ulaşabilirsiniz.20 Kasım 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra müsaitlik sorulması rezervasyon zorunludur. 0 (850) 222 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.   
 
HEMEN AL!
1.450 TL
Değeri
2.252 TL
İndirim
%36
Kazanç
802 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.Gün: İstanbul, Trabzon, Of, Uzungöl, Ayder

Havalimanı Servis Saatlerimiz;

03:45 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
04:10 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü


29.12.2019: Havalimanına kendi imkanları ile gelen misafirlerimizle 05:30’te İstanbul Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Anadolujet TK2826 06:30 uçağı ile Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz. Uçağımız 08:25' de iniyor ve bizi bekleyen aracımıza biniyoruz. Karadeniz manzarası eşliğinde kahvaltımızı(extra) aldıktan sonra Trabzon’daki gezimize başlıyoruz. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 tarihinde camiye çevrilen, ardından 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş ve 2013 yılında tekrar camii olarakhizmet vermeye devam eden Ayasofya’yı geziyoruz. Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıyoruz. Bu gezintide Trabzon’a has olan Telkâri Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkâri Atölyesi ve Mağazası gezintinin ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz. Burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder, bu köşkü 1924 ve 1930 yıllarında ziyaret etmiş ve 1937 yılında bir kez kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek cinstendir. Atatürk Köşkü gezimizin ardından Of-Çaykara güzergahını takip ederek 1050m rakımda bulunan doğaharikası uzungölü geziyoruz. Yeşilliği ve manzarasıyla kartpostallardan aşina olduğumuz Uzungölü beyaz örtü altındaki içinizi ısıtacak manzarasını görünce oradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Daha sonra Ayder yaylasındaki otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Zigana Yörük Çadırnda açık büfe veya serpme olarak alınacaktır. Extra
Öğle Yemeği: Altınboğa Köfte Akçaabat
Akşam Yemeği: Ayderrom Otel Açık Büfe Alınacaktır.
Konaklama: Ayderoom Otel / AYDER
 
2.Gün: Fırtına Vadisi ,Fındıklı,Çağlayan Köyü,Hopa ,Batum,Batum Eğlence

30.12.2019: Sabah gözlerimizi Ayder’in muhteşem manzarasında açıp manzaranın tadını çıkarttıktan sonra kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı ardından fırtına vadisinin muhteşem manzarası eşliğinde Fındıklı’ya geçiyoruz. Fındıklı’dan Laz kültürünün hakim olduğu güzel bir karadeniz köyü olan Çağlayan köyüne gidiyoruz. Mikroklima alanı özelliğinden dolayı yarı tropik özellik gösteren köyün ilk sakinleri Yavuz Sultan Selim tarafından Lazlar ve Kürtler yerleştirmiştir. Ve padişah bölgenin sulak olmasına hayran kalarak “Abu hayat Burada” demiştir ve uzun yıllar ismi ABU olarak kalmış bir yerleşimdir. Çağlayan köyünü gezdikten sonra Hopa’ya geçiyoruz. Öğlen yemeğimizi yedikten sonra Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın Oniki Havarisinden biri olan St. Mathias`in Mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros) Kalesi'ni (Panoramik) görüyoruz. Batum şehir merkezine doğru giderken birbirinden faklı mimari üslupla inşaa edilen binaları göreceğiz. Avrupa Meydanında göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı’na gidiyoruz, Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda verdiğimiz serbest zamanın ardından Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binasını, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp fotoğraflıyoruz. Karanlığoın çökmesiyle su ve müziğin eşsiz dansını izleyip gece eğlencesine hazırlık için serbest zaman veriyoruz. Sınırsız eğlenceyi yaşayacağımız Gürcü gecesinde belirtilen saatte buluşup çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Ayder Yaylasındaki otelimize geçip dinleniyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Pınar Alabalık , Çarkçı Restaurant’ta serbest menü olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Batum'da Gürcü Gecesi ( Extra 50 Lari).
Konaklama: Ayderoom Otel / AYDER

3.Gün : Ayder Yaylası,Fırtına Vadisi,Gelintülü Şelalesi,Zilkale

31.12.2019: Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı ardından Fırtına vadisinden manzara resimleri yakalayıp Çamlıhemşin’e doğru geçiyoruz. Tarihi köprülerde molalar verip Fırtına deresinin başladığı noktada fotoğraf molası veriyoruz.Çamlıhemşin'de Minibüslere binip(extra) tarihi İpekyolu güzergahı olarak kulanılan Çat vadisi’ne geçiyoruz. Çat vadisinde Konaklar mahallesindeki eşsiz mimariyle inşaa edilmiş konakları görüp fotoğrafladıktan sonra vargelleri, Serender(naliya)leri görüp muhteşem manzara eşliğinde eski adı Çinçiva şimdiki adı Şenyuva olan ve pek çok dizi, film ve klibin çekimlerinin yapıldığı alanları görüyoruz. Daha sonra vadi içerisinde kartal yuvası görünümünde olan Zilkale’yi geziyoruz. Zilkale 2500 yıldır ticareti güvende tutmak amacıyla kullanımış bir kaledir. Günümüzde ortaçağ kalesi görünümde olup restorasyonla görüntüsüne kavuşturulmuştur. Bizleri büyüleyecek vadi yerleşimleri ve manzarasını geride bırakıp Ayder’e geri dönüyoruz. Ayder’de; Gelintülü şelalesi Horon Düzü ve ayderin doğal kendisine hayran bırakan doğasıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Serbest zamanın ardından gece eğlencesi için otelimize dinlenmeye geçiyoruz. 2019 yılına Karadenizin eşsiz ezgileri, her yöreden ezgiler ve enstrümanlar, Yöresel oyunlar, ve eğlenceli aktiveler , havai fişekler, kar üzerinde ateş gibi etkinliklerle yeni yıla merhaba diyoruz.

Yılbaşı Programı: Yemek sonrası eğlence başlayacak. Org , Klavye, Gitar, Tulum eşliğinde eğlencenin tadına varacağız.Gecenin ilerleyen saatlerde dışarıda ateş yakılarak ateş başında kestane pişirilecektir. saatler gece yarısı gösterdiğinde havai fişek gösterisi yapılacaktır. Daha sonra gece çorbası servisi ile birlikte gecemizi tamamlayacağız.

Zilkale : Eski Ticaret Yolunu korumak için Çat Vadisine kurulmuş olan Zil kale ve Ortan Köyü gezisi kişi başı 50 TL (Ekstra) Çamlıhemşin’den bizleri alan minibüslerle “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şen yuva köyünü görerek, tarihi Hemşin konaklarını fotoğraflayabileceğiniz Ortan köyüne gidiyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında fırtına vadisi üzerinde yükselen ŞAMATA TUR farkıyla Zil Kale’ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran kale fethedilmesi zor bir bölgede inşa edilmiştir.

Sabah Kahvaltısı: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Doğa Alabalık , Ayder’de serbest menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yılbaşı gala programı kapsamında menü olarak alınacaktır .
Konaklama: Ayderoom Otel / AYDER

4 Gün Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Vatan Çay, Sümela Manastırı, Trabzon

01.01.2020: 2020’ nin ilk gününde otelden çıkış işlemlermizi tamamlayıp Trabzon istikametine doğru geçiyoruz. Rize bezi dokuma atölyesine uğrayıp birbirinden farklı ürünü inceleyip almak için serbest zaman veriyoruz. Ardından Rize ve Rize kalesini görüp tarihi konaklardan Memişağa Konağı’nı geziyoruz. Sürmene’ye uğrayıp dövme el bıçaklarıhakkında bilgiler alıp Trabzon’a geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Sümela Manastırı’na doğru Maçka istikametine doğru gidiyoruz. Sümela Manastırı açık olması halinde; Rehberimizin anlatımları ile gerek yapılış öyküsü, gerekse de mimarisi ve konum olarak hayran kalacağınız manastırı geziyoruz. Kapalı olması durumunda panoramik görüp bilgiler alıyoruz. Daha sonra meşhur hamsiköy sütlacını yiyip Trabzon merkezde serbest zaman veriyoruz. Belirtilen saatte aracımızda buluşup bu unutulmaz gezimizi geride bırakıp havalimanına geçiyoruz. Anadolujet Havayolları TK2833 20:25 uçuşuyla İstanbul Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştirip.İstanbul Havaalanında bizleri bekleyen transfer aracımıza binerek siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarımıza bir sonraki SSCTUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Trabzon’da serbest menü olarak alınacaktır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Trabzon Havaalanına Gidiş Dönüş Uçak Bileti
- Gidiş Dönüş transfer hizmeti
- 3 Gece Ayderoom Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
- Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde 2 Akşam Yemeği
- Yılbaşı Gala Programı
- Otopark Ücretleri
- Milli Park Girişleri
- Tüm Çevre Gezileri
- Profosyenel Rehberlik Hizmetleri
- Araç İçi İkramlar
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Lüx Araçlar İle Ulaşım

 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Sümela Manastırı giriş ve Minübüs ücreti
- Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
- Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL)
- Extra Belirtilen Organizasyonlar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.