kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Uludağ Kayak Turu Fırsatları 
 
Uludağ Turunu Şimdi Al, Dilediğin Zaman Kullan
Gözat!
 
30% İndirim
Her Gün Hareketli Günübirlik Uludağ Turu
 
 
Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
Gözat!
 
35% İndirim
Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
 
 
Sömestre Dönemi Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
Gözat!
 
35% İndirim
Sömestre Dönemi Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
 
 
Kartalkaya Kartepe Kayak Turu 1 Gece Konaklamalı
Gözat!
 
10% İndirim
Kartalkaya Kartepe Kayak Turu 1 Gece Konaklamalı

 
 
Kartepe Turu 1 Gece Konaklamalı
Gözat!
 
10% İndirim
Kartepe Turu 1 Gece Konaklamalı

Uludağ Kayak Turları

Uludağ ülkemizin Marmara bölgesinde ve Bursa ilimizde bulunmaktadır. Uludağ kayak turları, doğa harikası olan Uludağ ve çevresini gezmek isteyen tatilciler için birçok seçenek oluşturmaktadır. 2543 metre yüksekliği bulunan Uludağ’da kış ve doğa sporları için ülkemizin en büyük merkezlerinden birisidir. Ülkemizin çeşitli yerlerinden farklı rotalarda Uludağ kayak turları düzenlemektedir. Kış tatilcileri için ülkemizdeki en iyi seçeneklerden birisidir. Uludağ’a yapılacak turlar, otobüslerle yapılmakta, Uludağ bölgesinde çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Uludağ kayak turları, rehber eşliğinde önceden planlanarak en iyi şekilde düzenlenmektedir. Kış mevsimine girmek üzereyken ve yılbaşı yaklaşırken kendinize güzel bir Uludağ tatili planlaması yapabilirsiniz.

Uludağ Konaklamalı Kayak Turu Fırsatları

Uludağ turları, bahar ayları ve kış ayları için farklı seçenekler ile yapılmaktadır. Bahar aylarında muhteşem doğa manzarası ile doğanın tüm renklerini seyredebilirsiniz. Uludağ’a düzenlenen tur seçeneklerinin birçoğunda konaklamalı seçenekler de yer almaktadır. Özellikle Uludağ kayak turları konaklamalı olarak ayarlanmakta, gün boyu kayak yapılmakta, geceleri otellerde eğlenceli zamanlar geçirilebilmektedir. Konaklamalı tur seçenekleri ile tüm tatilcilere, sadece tatil hizmeti değil aynı zamanda sosyalleşmelerini sağlayacak faaliyetlerde yaptırılmaktadır. Uludağ turlarında önceden rezervasyon yaptığınızda daha ekonomik seçenekler ile karşılaşırsınız. Ülkemizde en iyi ve popüler kayak merkezi olarak akla ilk olarak Uludağ gelmektedir. Güzel manzaralı ve keyifli tatiller için rehberli turları tercih etmelisiniz. Türkiye'deki tur firmalarının en uygun fiyatlı uludağ tur fırsatlarını üst kısımdan inceleyebilirsiniz.

Uludağ Günübirlik Tur

İşlerinden dolayı kendisine uzun süre zaman ayıramayanlar, günübirlik turlara katılarak, stres atabilir, keyifli vakitler geçirebilirler. Uludağ kayak merkezlerine günübirlik tur seçenekleri özellikle kış aylarında yoğun ilgi görmektedir. Günübirlik turlar için, belirli merkezlerden kalkan lüks tur otobüsleri ile sabahın ilk saatleri ile birlikte Uludağ’a yola çıkabilirsiniz. Sabah saatlerinde Uludağ’a ulaşarak hemen kayak keyfine başlayabilirsiniz. Gün boyu, kayak yapabilir veya manzara seyrederek iyi vakitler geçirebilirsiniz. Uludağ’da öğle yemeği olarak istediğinizi seçebilir veya ekmek arası sucuk tercihini kullanabilirsiniz. Kısa kaçamaklar için günübirlik turlar kafa dağıtmak için en iyi seçeneklerdir.

Hafta Sonu Uludağ Turları

Hafta sonunu değerlendirmek için Uludağ hafta sonu turları iyi bir seçenek oluşturmaktadır. Özellikle okulların yarıyıl tatil dönemlerinde yoğun bir ilgi gören turlar için hafta sonu tur seçenekleri yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar hafta sonu kayak yaparak, spor yapmış ve sosyal aktivite gerçekleştirmiş olmaktadırlar. Hafta sonu turları için günlük turlar veya bir gece konaklamalı turlar olarak planlanmaktadır. Tatilciler, çeşitli tur firmaları ile görüşerek kendilerine en uygun olan tur seçeneklerini değerlendirebilirler. Uludağ turlarını avantajlı hale getirebilmek için tur planlarınızı önceden yapmanız ve erken rezervasyon yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Planlı ve ekonomik turlar  ile daha keyifli ve eğlenceli bir tatil turu haline gelecektir.

Uludağ Kayak Turu Fırsatları

Kış aylarında turizm amaçlı olarak yapılabilecek sporların başında kayak sporu gelmektedir. Ülkemizde de Uludağ kayak turları bu seçenekler için en iyi tercihtir. Uludağ’ın zirvesine çıkarak, kayak sporu yapabilir, doğanın güzelliklerini seyrederek iyi vakitler geçirebilirsiniz. Kış aylarında Uludağ’a yapılan yoğun ilgiden dolayı kişiler hem sporların yapabilmekte hem de sosyalleşebilmektedirler. Tatil Fırsatları sizlerin daha iyi vakit geçirebilmesi ve rahat bir tatil için, rahat konaklama, daha eğlenceli tur seçenekleri sunarak, Türkiye'deki Uludağ kayak turları düzenleyen en iyi firmaların tur programlarını en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Firmamız tur fırsat seçeneklerine her bütçeye uygun alternatifler bulundurmaktadır. Firmamızı tercih ederek, her mevsime uygun Uludağ gezileri planlamaları yapabilirsiniz. Tüm tur planlarımızda, birçok eğlence organizasyonları, bölgenin doğa güzellikleri ve tarihi yerlerinde geziler yapılmaktadır. Tur planlarımız arasında Uludağ’da dağ yürüyüşleri yapılmaktadır. Tur planlarımız arasında konaklama seçeneklerimizde bulunmaktadır. Fırsatlara üst kısımdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.