kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Uçaklı Ramazan Bayramı Özel Likya Turu

Detaylar

 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Çocuk indirimleri le ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirler acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Mavi İle Yeşilin Buluştuğu Karadeniz Kıyıları Yolculuk ...

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan rezervasyon@tatilfirsatlari.com'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Haziran 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • 3-4-5* Otellerde konaklama
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır. 
 
HEMEN AL!
2.279 TL
Değeri
2.999 TL
İndirim
%24
Kazanç
720 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN AKYAKA-GÖKOVA TEKNE TURU-AZMAK ÇAYI TEKNE TURU    

Ücretsiz Sabiha Gökçen Havalimanına transferiniz için;
*03:30 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı
*04:00 Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan (Dolmabahçe Lunaparkı Karşısı)
*04:30 E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı Otoparkın dan hareketle saat 05:00 da Sabiha Gökçen 
Havalimanında rehberimiz ile buluşuyoruz. Check in işlemlerimizin ardından Anadolu Jet’in 07:10 da hareket edecek olan Dalaman seferi için uçağımıza yerleşiyoruz.  Dalaman’a ulaştığımızda bizleri bekleyen aracımıza binerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak Yeşil’in ve Mavi’nin tüm tonlarını bir arada göreceğimiz Gökova Körfezinin eşsiz manzarası eşliğinde Muğla’nın küçük Cenneti Akyaka’ya ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Gelibolu Adası, İncekum, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Su altı Mağaraları, Zeytinli Koy ve eşine az rastlanır denizi ile Lacivert Koy’da vereceğimiz yüzme molalarından sonra, Akyaka ya geri dönüyoruz. Burada doğanın saklı huzur noktası olan Kadın Azmağına inerek, yaklaşık 30 dakika sürecek olan Akvaryum Turumuza başlıyoruz. Bir akvaryumun üzerinde geziyormuş gibi hissedeceğiniz, suyun altında ki tüm doğal hayatı, benzersiz flora ve faunası, yaban hayatın devamını sağlayan sazlıkları ile hafızalarınızdan uzun süre silinmeyecek olan bu görsel şölen ile günümüzü sonlandırıp, otelimize yerleşmek üzere Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ( Daisy Garden Hotel, Artemisia Hotel, Atlas Hotel vb…

Not: İlk gün tur programımızda tekne ile kanal gezimiz ve yüzme molamız olacaktır. Misafirlerimizin küçük bir çanta içinde buna uygun kıyafetleri yanlarında bulundurmaları rica olunur.

2.GÜN TAM GÜN 12 ADALAR TEKNE TURU  

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Fethiye Marina`ya hareket ediyoruz. Fethiye Marina da bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası, Zeytin Adası, Boynuz Bükü bulunmakta. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye Marina'ya ulaşıyoruz.  Bu güzel mavi yolculuğun ardından otobüsümüze binerek telimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. 

3.GÜN KAPUTAJ-XANTHOS-KEKOVA TEKNE TURU-BATIK ŞEHİR-SİMENA KÖYÜ 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından otelimizden hareketle, Antik çağdaki Likya devletinin başkenti olan Xanthos Antik Şehrine ulaşıyoruz. Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde antik şehri dolaşıyoruz. Göreceklerimiz arasında Harpyler Anıtı,  Antik Tiyatro, Likya tipi mezarlar, Antik yol, Agora, Bazilika bulunmakta. Çekilen fotoğraflar ardından buradan ayrılıp keyifli bir yolculuk sonrasın da Kalkan üzerinden Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu güzel plajda kısa bir yüzme molası vererek Akdeniz'in serin sularının tadını çıkartıyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir). Aklımızın bir yarısınız bu eşsiz plaj da bıraktıktan sonra, Ardından Kaş manzarası için vereceğimiz fotoğraf molasını takiben Kekova`nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü`ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık Şehir Tekne Turuna başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası ve denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Tersane Koyu gibi yerler olacak. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek Fethiye'deki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN KAYAKÖY-TLOS-SAKLIKENT-YAKAPARK  

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından hareketle, 1924 mübadele yıllarında terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan ve Hayalet Köy olarak adlandırılan Kaya Köy ile güne merhaba diyoruz. Tamamen bölgedeki kayalardan yapılmış evler arasında gezip eski Kilisede kısa bir mola verdikten sonra, kısa bir yürüyüş ile Deniz Feneri’nin bulunduğu tepeye çıkıyoruz. Mavinin ve yeşilin tüm tonlarını fotoğraflamak için vereceğimiz kısa bir molanın ardından, Likya Bölgesi’nin en eski yerleşim alanlarından olan ve Likya yazıtlarında Tlawa olarak bilinen Tlos Antik Kentine geçiyoruz. 500 mt. Yükseklikte bulunan Akropol Tepesi, Sur Duvarları, Kral Mezarları, Stadyumu, Agorası ile Likya tarihi’nin en ihtişamlı dönemine tanıklık etmiş olan Tlos’ta rehberimizden aldığımız bilgilerin sonrasında, Yakapark’ a geçerek öğle yemeğimizi alıyoruz. ( Ekstra ) Yemek sonrasında ki gezi noktamız ise Saklıkent  Kanyonu olacak. Güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek olduğu Saklı kent Kanyonu, yaklaşık 18 km uzunluğu ve ortalama 200 ile 600 metre arasında değişen yüksekliği ile sizlere eşsiz bir kanyon yürüyüşü deneyimi sunacaktır. Bugünün son gezi noktası olan Saklıkent Kanyonundan ayrıldıktan sonra, otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

5.GÜN DALYAN-DALYAN TEKNE TURU-İZ TUZU PlAJI- KAYA MEZARLARI 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından hareketle, Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda, nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz Gölü`nü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli Tekne Turunda Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. Burada rehberimizin yapacağı anlatımların ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya'nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajı`na ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz ve Dalaman Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerimizin ardından Anadolu Jet’in 21:30’ da hareket edecek olan İstanbul seferi için Uçağımızda ki yerlerimizi alıyoruz. İstanbul’a iniş yaptıktan sonra, bizi bekleyen transfer araçlarımıza binerek sizleri aldığımız noktalara geri bırakıp, başka bir H.I.S. Travel organizasyonunda tekrar buluşabilmek ümidi ile sizler ile vedalaşıyoruz.

UÇUŞ DETAYLARI

1- 03/06/2019 Pazartesi  TK 2954 / İstanbul – Dalaman / 07:10 - 08:30 / GPMTKM3
2- 07/06/2019 Cuma  TK 2957 Dalaman – İstanbul / 21:30 - 22:40 GPMTKM3

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Anadolu Jet Havayolları tarifeli seferi ile 
- İstanbul/Dalaman/İstanbul gidiş ekonomi sınıfı uçak biletleri
- Havalimanı vergileri
- Buluşma noktalarından Sabiha Gökçen Havaalanına gidiş dönüş transfer hizmetleri
- Bölgede Bize Eşlik Edecek Olan Ulaşım Aracımız 
- Bölge Otellerinde 4 gece yarım pansiyon otel konaklaması
- 4 Gece Fethiye Otel Konaklaması
- Otellerde Alınacak olan 4 adet Sabah Kahvaltısı
- Otellerde Alınacak olan 4 adet Akşam Yemeği 
- Araç İçi İkramlar 
- Gökova Tekne Turu (Öğle yemeği dahil)
- Azmak Çayı Tekne Turu
- 12 Adalar Tekne Turu (Öğle yemeği dahil)
- Kekova Batık Şehir Tekne Turu
- Dalyan Tekne Turu
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Öğle Yemeklerinde alınacak olan içecekler
- Kişisel harcamalar
- Müze Kart Ücreti
- Müze Giriş Ücretleri 
- Ören Yeri Ücretleri 
- Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- Ücrete Dahil olan Hizmetlerde belirtilmemiş olan öğle Yemekleri
- Gece Turları
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.