kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

THY İle Romanya Transilvanya Şatolar Turu

Detaylar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.
 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3+3 taksit seçenekleri sunulmaktadır.
 • Tur fiyatları;planlanan tarih, tercih edilecek havayolu, otel tipi (yıldız sayısı ve şehir merkezine olan mesafe) ve geceleme sayısına göre değişebilmektedir.
 • Tur tarihleri; 23 Nisan, 02 Haziran, 13 Temmuz, 11 Ağustos, 30 Ağustos
 • Çocuk ücreti tek kişilik oda farkı ve iptal iade koşulları gibi detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Double oda da kişi başı fiyat; 2.099 TL, çocuk ücreti; 0-6 yaş 1.399 TL, 6-12 yaş 1.819 TL, single ücret 2.449 TL
 •  Katılımcıların pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatlarla ilgili tüm sorularınız için 09:00 – 19:00 arasında 0850 228 82 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
 • Kupon son kullanım tarihi: 30.08.2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuzu e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Fırsatta;Gidiş - dönüş ulaşım,  4* otellerde 2 gece oda kahvaltı konaklama,tüm çevre gezileri,alan karşılama, alan-otel-alan transferleri,Türkçe rehberlik hizmetleri,şehir ve otel giriş vergileri, zorunlu seyahat sigortası.
 • Oteller;  4*Oteller 
 
HEMEN AL!
2.099 TL
Değeri
2.834 TL
İndirim
%26
Kazanç
735 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN            İSTANBUL – BÜKREŞ

Siz Değerli Misafirlerimiz İle 05:00 Atatürk Havalimanında Buluşma Pasaport Gümrük İşlemlerimiz Sonrası Türk Havayolları TK 1043 Sayılı Seferi İle Bükreş Otopeni Havalimanına Uçuşumuzu Gerçekleştiriyoruz. Yerel Saat İle 08:30 Otopeni Havalimanına Ulaşıyoruz . Alanda Bekleyen Aracımız İle Bükreş’e Transferimizi Gerçekleştiriyoruz. Şehire Ulaşmamızın Ardından Bükreş'i Yakından Tanıma Fırsatı Bulacağımız Bu Turumuzda; Devrim Meydanı, Üniversite Meydanı, Roma Ahteniumu, Çavuşesku Tarafından Yaptırılan “Halk Evi” (Parlamento Sarayı) , Atamız Mustafa Kemal ATATÜRK Heykeli , Garnizon Binası , Unirii Meydanı , Bükreş Eski Şehir , Kraliyet Sarayı , Zafer Takı , Ünlü Romen Besteci Piyanist George Enescu Adına Yapılmış Müze , Bükreş’in En Ünlü Caddesi Olan Calea Victoriei , Havacılar Anıtı Bükreş Tarih Müzesi Panoramik Olarak Görülecek Yerler Arasındadır. Bükreş Şehir Turumuzun Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Köyler Müzesi Ve Nikolay Çavuşesku Evi Turuna Katılabilirler. (40 €) Ekstra Turumuzun Turumuzun Ardından Konaklama Yapacağımız Otele Geçiş Yapıyoruz Oda Dağılımın Ardından Serbest Zaman Geceleme Bükreş’te Bulunan Otelimizde. Dileyen Misafirlerimiz İçin Akşam Ekstra Olarak Düzenlenecek Romanya Otantik Restoranında Alınacak Akşam Yemeğine Katılabilirler (50) € Yemekten Otelimize Dönüş Yapıyoruz.

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

2.GÜN BÜKREŞ-SİNAİA - (BRAN-BRAŞOV) – BÜKREŞ

Sabah Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltımızın Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Düzenlenecek Olan  Romanya’nın En Can Alıcı Noktası Ve Şatoları İle Hafızalara Kazanan ‘’TRANSİLVANYA&ŞATOLAR’’ Turumuza Başlıyoruz. (70 €) Müthiş Doğa Ve Tarihi Güzellikleri İçinde Barındıran Turumuza İlk Olarak Bran Şehrine Hareket Ediyoruz Ve Burada Osmanlı Tarihinde Kazıklı Voyvoda Olarak Bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula Filmlerine Konu Olmuş Ve Vampir Efsanesinin Doğduğu Gizemli Drakula Şatosunu Ziyaret Ediyoruz. Misafirlerimiz Burada Meşhur İsli Peynirin (Kaşkaval) Tadına Bakabilirler Ve Hediyelikçilerden Alışverişlerini Yapabilirler. Sonrasında Avrupa’nın En Güzel Kalelerinden Biri Olan Raşnov Kalesine Çıkıyoruz. Kale Gezimiz Sonrasında Tarihi Güzellikleri Ve Kafeleri İle Ünlü Braşov Şehrine Hareket Ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko Üslubunda İnşa Edilmiş Tarihi Yapıların Yer Aldığı Bu Güzel Şehirde Kara Kilise, Şehir Surları, Korunmuş Dar Sokakları  Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Buranın Panoramik Turuyla Birlikte Misafirlerimize Şehrin Meşhur Restoranlarında Vakit Geçirebilecekleri Serbest Zaman Veriyoruz Ve Akşam Konaklama Yapacağımız Bükreş’teki Otelimize Geri Dönüş Yapıyoruz. Geceleme Otelimizde

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

3.GÜN BÜKREŞ – İSTANBUL

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Parlamento Sarayı Turumuza Katılabilirler (40 €) Dünya Guinness Rekorlar Kitabı'na Göre, Dünyanın En Büyük Sivil Yönetim, En Pahalı Yönetim Ve En Ağır Binasını Ziyaret Edeceğimiz Bu Turumuzda Saray, Politik Ve Yönetim Yerleşkesi Olarak Çavuşesku Rejimi Döneminde Planlanmıştır. Çavuşesku, Sarayın İsmini Cumhuriyet Evi Koymuş, Ancak Rumenler Halen Halkın Evi Olarak Adlandırmaktadır. Saray 270 M’ye 240 M Tabana Sahip Olup, 86 M Yüksekliğe Ve 92 M Yer Alında Derinliğe Sahiptir. 1,100 Odası Bulunmakta Ve 2 Yeraltı Otoparkı İle 12 Kata Sahiptir. Saray Turumuz Sonrası Bükreş Otopeni Havalimanına Transferimizi Gerçekleştiriyoruz. Türk Havayolları TK 1046 Sayılı Seferi İle İstanbul Uçuşumuzu Gerçekleştiriyor Ve İstanbul Atatürk Havalimanında Tur Programımızı Sonlandırıyoruz.

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

Tüm Ekstra Turlarının Alınması Durumunda Avantajlı Paket 205 € Yerine 160 € ‘dur.

0 – 6 Yaş Ekstra Turlardan Free Olarak Yararlanacaktır.

0 – 12 Yaş Ekstra Turların Alınması Durumunda 99 € 

TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.