kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Ramazan Bayramı Özel Kapadokya Ihlara Hacıbektaş Turu

Detaylar

 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • İlave Yatak ve Çocuk fiyatları için lütfen 0850 228 82 82 nolu numaradan bilgi alınız.
 • Satın alımı yapmadan önce 0850 228 82 82 nolu numaradan müsaitlik hakkında bilgi alınması gerekmektedir.
 • Fiyatlar çift kişilik oda da Kişibaşı konaklama  fiyatlardır.
 • Avanos, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme, Hacı Bektaş -ı Veli, Derinkuyu, Tuz Gölü
 • Düş ve Gerçeğin Buluşma Noktası ve Tanrı Kapadokya'yı Yarattı.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya rezervasyon@tatilfirsatlari.com adresinden mail ile ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Haziran 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır. 
 
HEMEN AL!
640 TL
Değeri
899 TL
İndirim
%29
Kazanç
259 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN : GECE YOLCULUĞU

21:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
22:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
00:30 Çayırova Mc Donalds Önü
00:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı
00:45 Sakarya Berceste Tesisi
01:20 Düzce T7 Petrol Durağı
01:30 Kaynaşlı Türsan Park Tesisi
05:30 Ankara Armada Karşısı Söğütözü Ulusoy Tesisinden  siz değerli misafirlerimizle buluşup. Kapadokya  bölgesine doğru hareket ediyoruz.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama  
- Otellerde 2 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde 2 Akşam Yemeği
- Tüm Çevre Gezileri 
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Öğlen Yemekleri
- İlk Gün Alınan Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Alınan Akşam Yemeği
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Eksta Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- Balon Turu
- Türk Gecesi
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


2.GÜN TUZ GÖLÜ - IHLARA VADİSİ - GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – ÜÇ GÜZELLER - SİNASSOS - UÇHİSAR - GÜVERCİNLİK VADİSİ - ÜRGÜP - ONYX TAŞ ATÖLYESİ

Sabah tesiste alacağımız serbest kahvaltı sonrasında ilk olarak Tuz Gölü'nde fotoğraf molası vererek Melendiz Çayı’nın oluşturduğu doğa harikası bir kanyon-vadi olan Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Burada Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini geziyoruz. Ardından Göreme Vadisinde bulunan yüzyıllar boyunca keşişlere ev sahipliği yapan kiliseleri ile ünlü Göreme Açık Hava Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Burada Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise, Yemekhane, Mutfak, Kiler, Şaraphane, Tokalı Kilise gezilerimizi yapıyoruz. Ardından Ürgüp’te bulunan Turasan Şarap Fabrikasını geziyoruz. Burada şarap mahzenlerini gezip bölgenin meşhur şaraplarını tadabilirsiniz. Daha sonra öğle yemeğimizi almak için Uçhisar’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizden sonra Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisive Üçgüzeller gezilerimizin ardından Kuvars grubunda yer alan Akik'in bir alttürü olan Onyx taşının özellikeri ve işlenişlerine dair bilgiler almak için Sayan Onyx Taş Atölyesine gidiyoruz. Burada taşlarının işlenişi ve alışveriş molamızın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Ağaçlı Tesislerinde Serbest zaman.
Öğle Yemeği: Uranos , Halay Han vb. Restaurantlarda Set Menü Olarak Alınacaktır 
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama: Kapadokya Kartal Otel, Taşsaray Otel, Nevşehir Safir Otel, Zümrüt Otel, Grand Öztürk Otel, Altınöz Otel, Kayseri; Nüzhet Otel vb.
Rota: İstanbul - Tuz Gölü (610 KM), Tuz Gölü - Ihlara Vadisi (107KM), Ihlara Vadisi -Göreme (80 KM), Göreme – Ürgüp (8KM), Ürgüp – Uçhisar (15KM)

3.GÜN ÇAVUŞİN - PAŞABAĞI - AVANOS – KIZILIRMAK - ÇANAK & ÇÖMLEK ATÖLYESİ - DERVENT VADİSİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından ilk olarak düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehrine hareket ediyoruz. Ardından Kapadokya bölgesinin Kızılırmak kenarında yer alan Avanos ilçesinde çanak çömlek atölyelerini ziyaret ediyoruz. Burada çanak çömlek yapımı sunumunu izleyip alışveriş yaptıktan sonra Kızılırmak kenarında serbest zaman veriyoruz.Buradaki gezilerimizin ardından öğlen yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Paşabağı ve eski adı hayal vadisi olan Dervent Vadisi gezilerimiz yapıyoruz. Buradaki gezilerimizi tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Kahvaltı:  Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Han Restaruant vb. restaurantlarda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ve ya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama:Mustafa Otel ve ya Yükseller Otel
Rota: Derinkuyu – Avanos (45 KM), Avanos – Paşabağı (10 KM)


4.GÜN PAZAR BALON TURU – HACIBEKTAŞ - KIRKLAR MEYDANI - PİR EVİ - ÜÇÜNCÜ AVLU - KİLER EVİ - MEYDAN EVİ - AŞ EVİ - KIZILIRMAK - ÇİLEHANE

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında (Horasan’da dünyaya gelen, 13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş-ı Veli Müzesinde; Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi, Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Kırklar Meydanı,Pir Evi, Üçüncü Avlu, Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergâh Avlusu), Birinci Avlu (Nadar Avlusu) gezip,dönüşte Kızılırmak Nehrinin kenarında yürüyüş yaptıktan sonra bir halı atölyesinde en eski el sanatlarımızdan olan ve dünyaca ünlü Türk halılarından örnekler görüyoruz.Son olarak Çilehane'yi de ziyaret ettikten sonra vereceğimiz molalar eşliğinde İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Neşeli bir yolculuğun ardından diğer gezilerimizde tekrar görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.
Ekstra Tur : Balon Turu Tura katılmak isteyen misafirlerimizi ile sabahın erken saatlerinde otelimizin lobisinden alıp balon turunun düzenleneceği kalkış alanına götüreceğiz. Balona binmeden önce siz değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan kahvaltı sizleri bekliyor olacak.Kahvaltıdan sonra balonların şişirilip ve uçuşa hazır hale getirildikten sonra uçuş emniyetiyle ilgili eğitimli pilotlar tarafından kısa bir bilgi alırsınız ve sonrasında balon sepetlerine binerek gökyüzüne doğru yolculuğunuz başlar.Balonlar yaklaşık 1000 ile 5000 feet yüksekliğe çıkabilir. 1 saat süren uçuşunuz boyunca günün doğuşuna ve yer yüzüne yayılışına, vadii içlerine girerek olağanüstü peri bacalarını, kayalardan oluşan değişik hayvan figürlerini ve vadii manzarasını kuş bakışı olarak seyre dalacağınız bir balon turu serüvenine tanıklık edeceksiniz.Balon turu uçuşunuz sona erdikten sonra sizin için hazırlanmış olan kutlama bölümüne geçiş yapıyor olacaksınız. Bu kutlamada sizin için şampanya patlatılıp ve deneyimli pilotlarımız tarafından isminize özel olarak imzalı hatıra uçuş sertifikaları verilmektedir.Tüm bu Kapadokya balon turu organizasyonunun bitimi ile birlikte tekrar konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz ve sizleri bu eşsiz ve tarifsiz ömür boyu asla unutamayacağınız anılarınız ile baş başa bırakırız..
Kahvaltı : Otelde açık büfe ve ya set menü olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Can Kapadokya Tesisleri( EKSTRA )
Akşam Yemeği : Türsan Tesisleri (EKSTRA)
Konaklama : DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Rota : Hacibektaş – Ankara (220 KM), Ankara –İstanbul (450KM)

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


EKSTRA TURLAR

1. Ekstra Tur : Balon Turu Tura katılmak isteyen misafirlerimizi ile sabahın erken saatlerinde otelimizin lobisinden alıp balon turunun düzenleneceği kalkış alanına götüreceğiz. Balona binmeden önce siz değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan kahvaltı sizleri bekliyor olacak. Kahvaltıdan sonra balonların şişirilip ve uçuşa hazır hale getirildikten sonra uçuş emniyetiyle ilgili eğitimli pilotlar tarafından kısa bir bilgi alırsınız ve sonrasında balon sepetlerine binerek gökyüzüne doğru yolculuğunuz başlar. Balonlar yaklaşık 1000 ile 5000 feet yüksekliğe çıkabilir. 1 saat süren uçuşunuz boyunca günün doğuşuna ve yer yüzüne yayılışına, vadi içlerine girerek olağanüstü peri bacalarını, kayalardan oluşan değişik hayvan figürlerini ve vadii manzarasını kuş bakışı olarak seyre dalacağınız bir balon turu serüvenine tanıklık edeceksiniz. Balon turu uçuşunuz sona erdikten sonra sizin için hazırlanmış olan kutlama bölümüne geçiş yapıyor olacaksınız.Bu kutlamada sizin için şampanya patlatılıp ve deneyimli pilotlarımız tarafından isminize özel olarak imzalı hatıra uçuş sertifikaları verilmektedir.Tüm bu Kapadokya balon turu organizasyonunun bitimi ile birlikte tekrar konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz ve sizleri bu eşsiz ve tarifsiz ömür boyu asla unutamayacağınız anılarınız ile baş başa bırakırız.(Rezervasyon müsaitliğine göre yapılmaktadır.)

ÖNEMLİ BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 

MÜZE KART BİLGİSİ

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. 
T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. Ofislerimizden veya Kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile Müze Kart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.
Uyarı: Tur başlangıç tarihinden önce Müzekart çıkartmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bölgedeki gişelerde çok fazla yığılma ve buna bağlı gecikmeler yaşanmaktadır.
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.