kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Kurban Bayramı Özel Bodrum Bodrum Yüzme Turu

Detaylar

- 2019 Erken Rezervasyon... Kurban Bayramı Özel Bodrum Bodrum Yüzme Turu
- Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
- Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır
- Çocuk indirimleri le ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
- Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
- Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirler acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
- Mavi İle Yeşilin Buluştuğu Ege Kıyılara Yolculuk ...
- Doğa, Tarih, Deniz, Kum, Güneş, Heyacan

Nasıl Yararlanırım

- Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan rezervasyon@tatilfirsatlari.com'a ulaşabilirsiniz.
- Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Ağustos 2019
- Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
- Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
- Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
- 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.  

 
HEMEN AL!
640 TL
Değeri
999 TL
İndirim
%36
Kazanç
359 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

22:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:15 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Çayırova Mc Donald's Önü

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama  
- Otellerde 2 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde 2 Akşam Yemeği
- Tüm Çevre Gezileri 
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Öğle Yemekleri
- İlk Gün Alınan Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Alınan Akşam Yemeği
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- Kuşadası Tekne Turu
- Bodrum Tekne Turu
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

1.GÜN BODRUM - TAVŞAN ADASI - KARAADA - KLEOPATRA ADASI - METEOR ÇUKURU - POYRAZ KOYU

Hareket ile bizleri kızgın kumlardan serin sulara atacak turumuza başlıyoruz. Keyifli yolculuğumuzun ardından Sabah saatlerinde İzmir’e varış. Çiçekliköy’de Taze kekik ve zeytin yağ eşliğinde  alacağımız yöresel kahvaltını ardından Bodrum’a varış ve Bodrum Limanında bizleri bekleyen gemimize binerek tüm sezonun yorgunluğunu bölgenin masmavi sularında atıyoruz. Sırasıyla Karaada, Kleopatra Sıcak su Magarası, Meteor Çukuru, Poyraz Koyu ve Tavsan burnunda vereceğimiz yüzme molalarının ardından acıkan karnımızda teknemizin mutfağından yükselen enfes tatlarla taçlandırıyoruz. Tüm gün denizde geçireceğimiz tekne turumuzun ardından bizleri bekleyen aracımız ile birlikte Kuşadası’ndaki otelimize varış, akşam yemeği ve konaklama.

Not: Tekne turuna katılmak istemeyen değerli misafirlerimizi aracımızla Gümbet’in güzel beachlerinde transferlerini sağlayarak tüm gün serbest zaman.

Sabah Kahvaltısı : İzmir Çiçekliköy’de serpme köy kahvaltısı (Ekstra).
Öğle Yemeği: Teknemizde ekstra olarak alınacak olup tekne turu alan misafirlerimizin tur ücretine dahildir. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün beachlerde (ekstra)olarak alabilirler.
Akşam Yemeği: Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama: 3*-4* otellerde konaklama
Güzergah: İstanbul – İzmir – Bodrum - Kuşadası  (850 KM)

2.GÜN KUŞADASI - GÜVERCİNLİK - GÜZELÇAMLI - KALAMAKİ KOYU

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Kuşadası  bölgesinde bizleri bekleyen teknemize binerek ‘’Güvercin adası – Güzelçamlı ve milli park ‘’ tekne turumuza başlıyoruz. Ortalama 1 saatlik tekne yolculuğumuzun ardından ilk koyumuz olan Milli Park’a 11:00 gibi varış sağlamakta olup ,ilk plajımızda yüzme molası vermekteyiz. Yeşil ile mavi’nin buluşturan adamızda eğlenceli tekne gezimizde müzik eşliğinde eğlendikten sonra ikinci koyumuza doğru hareket ediyoruz. İkinci koyumuza varış sağladığımızda saat yaklaşık olarak 12:00 olmakta ve teknenin mutfağında hazırlanmış olan öğlen yemeği açık büfe olarak siz değerli müşterilere ikram edilir. Öğlen yemeğimizin sonrasında hareketli parçalarla kaldığımız yerden eğlenceye devam etmekteyiz. Sonrasında üçüncü koyumuza (Kalamaki) doğru hareket etmekteyiz. Dans etmekten yorulan misafirlerimiz teknemizin üst kısmında güneşlenip dinlenebilir suyun yorgunluğunu atabilirler. Kalamaki koyuna varış. Bu koyumuzda komşu Yunan adasını çok net bir şekilde görmek mümkün. Kalamaki koyumuzda dinlenme ve yüzme molası verdikten sonra geri dönüş 15: 30’da Kuşadası Güvercinadası’na doğru hareket etmeteyiz. Geri dönüşümüzde Milli parkın büyüleyeci yeşil ile mavi’nin güzelliklerini uzaktan görmek insana çok keyif vermekte. Tekne turumuz yaklaşık 6 saatlık sürmekte ama sizlere bir rüya gibi gelebilir günün ne kadar çabuk geçtiğini bir rüya kadar kısa gelebilir sizlere. Saat 16:30 gibi siz değerli müşterilerimiz Güvercin ada’ya varış sağlayarak bizleri bekleyen aracımıza binerek otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize varış, akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Teknemizde ekstra olarak alınacak olup tekne turu alan misafirlerimizin tur ücretine dahildir. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz  tüm gün beachlerde (ekstra)olarak alabilirler.
Akşam Yemeği: Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama: 3*-4* otellerde konaklama
Güzergah: Kuşadası  Güzelçamlı (30 Km)

3.GÜN KUŞADASI - MERYEM ANA - EFES ANTİK KENTİ - ŞİRİNCE

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından ardından sadece Ardından sadece Hristiyan dini için değil tüm dinler için kutsal sayılan Meryem Ana Evi, Dilek Çeşmesi, Bülbül dağının eteklerinde bulunan Meryem Ana heykeli önünde fotoğraf çekme imkanı, Yediuyurlar Mağarası gezileri. Efes Antik Kenti (Magnezia kapısı, Saray binası, Odeon, Kutsal alan, Zeus Sunağı, Heraklios Kapısı, Kuretler Caddesi, Domitian Tapınağı, Nike Heykeli, Trajan Çeşmesi, Skolastik Hamamlar, Hadrian Tapınağı, Tuvaletler, Yamaç Evler, Celsus Kütüphanesi, Aşk Evi ve Tabelası, Mermer Cadde, Efes Antik Tiyatrosu, Liman Caddesi), Yediuyurlar Mağarası gezileri. Öğle yemeği. Yemek sonrası Rumlarla Türklerin yıllarca bir arada yaşadıkları ilginç, eski ev mimarisi ve meyve şarapları ile ünlü Şirince köyü gezisi sonrası serbest zaman. Serbest zamanın ardından dönüş yolculuğu. Yolda verilecek molaların ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Selçuk ‘ta Çöp şiş Menü (ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Güzergah: Kuşadası – Şirince – İzmir – İstanbul  (623 Km)

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ 

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30TL’dir.  » 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

EKSTRA TURLAR 

1. Bodrum Tekne Turu: Bodrum Tekne turu; Karaada, Kleopatra Sıcak Su Magarası, Meteor Çukuru, Poyraz Koyu ve Tavsan burnu , yüzme turu Öğlen Yemeği Dahil ( 60TL)  Menü: Tavuk ızgara, Makarna, Salata 

2. Kuşadası Tekne Turu: Güzelçamlı Tekne turu; Güvercin adası – Güzelçamlı - Kalamaki Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil (80TL) Menü: Balık veya Tavuk ızgara, Makarna, Salata
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.