Kayak Turları

Çıkış Tarihi
KAYAK TURLARI LİSTELENİYOR
 • KESİN ÇIKIŞ

  Günübirlik Kartalkaya Turu (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  18 Yıllık SSCTur Kayak Turları tecrübemiz ve operasyon ekibimiz, kar tecrübeli otobüs kaptanlarımız ve tur liderlerimiz ile sorunsuz muhteşem kayak turlarımıza…
  -%25
  1 Gün
  Otobus
  150TL
  187,50TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Günübirlik Uludağ Turu (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  Beyaza bürünmüş bir doğada, karın keyfini isterseniz kar topu oynayarak ya da kayak yaparak, isterseniz muhteşem kar manzarasını izlerken şömine başında kahvenizi…
  -%65
  1 Gün
  Otobus
  125TL
  206,25TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Günübirlik Kartepe Turu (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  Kayak Merkezleri'nin en başında gelen Kartepe'ye, SSC Tur'un her gün düzenlemiş olduğu Rehberlik ve Milli Park ücreti dahil olan Kartepe Kayak Turu ile en uygun…
  -%65
  1 Gün
  149TL
  245,85TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Kartalkaya Otobüs Ulaşımı (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  İstanbul'dan Hergün Kesin Hareket ile Kartalkaya Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır. Kişi Başı Tek Yön 150 TL'dir.
  -%37
  1 Gün
  Otobus
  150TL
  205,50TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Uludağ Otobüs Ulaşımı (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Uludağ Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır. Kişi Başı Tek Yön 150.TL'dir.
  -%37
  1 Gün
  Otobus
  125TL
  171,25TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Hampton By Hilton Konaklamalı Kartalkaya Kayak Turu (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  18 Yıllık SSCTur Kayak Turları tecrübemiz ve operasyon ekibimiz, kar tecrübeli otobüs kaptanlarımız ve tur liderlerimiz ile sorunsuz muhteşem kayak turlarımıza…
  -%65
  2 Gün
  Otobus
  499TL
  823,35TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ilgaz (kayak Merkezi) Safranbolu Yörük Köyü Turu (1 Gece Konaklamalı)

  Tek turda Hem kayak turu hem doğa turu yapmak için sizleri davet ediyoruz.
  2 Gün
  Otobus
  499TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Kayak Turu (haftaiçi Veya Haftasonu)

  Ankara'da Bir İlk Daha! Ssc Tur Ilgaz Dağı Yıldıztepe Kayak Merkezinde. Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Kayak Turu ile Dilerseniz Kar'ın Keyfini Kayarak, Dilerseniz…
  -%40
  1 Gün
  Otobus
  145TL
  203TL
  kişi başından
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Ilgaz Kayak Turu (1 Gece Otel Konaklamalı)

  Haftanın Yorgunluğunu Kartopu Oynayarak, Kayak Yaparak veya Manzara Eşliğinde Sıcak Kahvenizi Yudumlamayarak Atmak İçin Tertemiz Havası, Doğal Güzelliğiyle Gönlünüzce…
  -%45
  2 Gün
  Otobus
  449TL
  651,05TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu

  Türkiye’de kayak denilince akla ilk gelen yerlerden birisi olan Köroğlu Dağları’nda bulunan 2200m zirveye sahip Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kar keyfi yapmaya ne…
  -%25
  1 Gün
  Otobus
  149TL
  186,25TL
  kişi başından
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT
Kayak Turu Fırsatları
Kış aylarının en eğlenceli aktivitelerinden biri olan kayak turları, kayakla ünlü olan Türkiye’nin dört bir yanına gerçekleştirilir. Kayak merkezlerinde eşsiz bir kayak deneyimini yaşayabilme olanağını sunduğu gibi aynı zamanda konaklama ve yemek dahili olarak gerçekleştirilen turlar, benzersiz bir keyif yaşayabilmeyi sunar. Tercih edilen kayak turlarında konaklama da tura dahil olmakla beraber farklı sürelerde turların tercih edilebilmesi mümkün. Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Ilgaz ve Bansko kayak turlarında benzersiz eğlenceyi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Ilgaz Kayak Turu Fırsatları
Kastamonu ve Çankırı illeri arasında yer alan Ilgaz Dağı, kış aylarının vazgeçilmezlerinden biridir. Her zaman kayak keyfini son derece özel seviyede yaşayabilmeyi sağlayan alan 2850 metre rakıma sahiptir. Ilgaz kayak turu, kış aylarındaki en özel deneyimlerden biri olarak da tanımlanır. Türkiye’de bulunan belli başlı kayak merkezlerinden olduğu gibi doğal açıdan sahip olduğu kusursuz detaylarıyla beraber tertemiz havasıyla kendi içine çeken yapıya sahiptir. Ilgaz kayak turu günübirlik veya yatılı olarak tercih edilebilecek bir kayak turu olduğu gibi beklentileri de fazlasıyla karşılar. 
Adına türkü yazılmış olan Ilgaz Dağı’nın ihtişamlı yüzünü yerinde görebilmek ve kış sporlarının keyfini çıkarabilmek adına tercih edilecek tur her zaman en iyi sonuçları alabilmeyi mümkün kılar.

Uludağ Kayak Turu Fırsatları
Bursa’nın güneyinde bulunan Uludağ, Türkiye’nin en önemli kayak kış tatili ve kayak merkezlerinden biridir. Milli park olarak tanımlanan bölgenin çevresi ormanlarla kaplıdır. Kış turizminin uğra bölgesi olan Uludağ’a her yerden ulaşım sağlanabilir. Manzarasıyla, atmosferiyle ve aynı zamanda kış sporlarını gerçekleştirebilmeye müsait alanıyla Uludağ kayak turları oldukça önemlidir.
Kış aylarının tadına varabilmek isteyenlerin tercih edebilecekleri önde gelen yerlerden birisi olan Uludağ’da hem günübirlik hem de yatılı kayak turları seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Nisan-Aralık aylarında kayak merkezi olarak kullanılmaya başlar. 20 kayak pisti bulunduruyor olmasıyla; amatörler, orta seviyedekiler ve profesyoneller için ayrı ayrı alanları bulabilmek mümkündür. Normal şartlarda kar kalınlığı yaklaşık 3 metre olur. Uludağ’daki kayak alanının mesafesi 20 km’dir. Yükseklik ise 1750-2543 metredir.

Kartalkaya Kayak Turu Fırsatları

Kartalkaya, Bolu ilinin Köroğlu Dağları’nda bulunan kayak merkezidir. Sayılı kayak merkezleri arasında gösteriliyor olmasıyla beraber hem konaklama seçenekleriyle hem de eşsiz manzaralarıyla beraber ön plana çıkar. En çok tercih edilen kayak turları arasında bulunan Kartalkaya kayak turları, her kesime hitap eder. Kış sporu merkezleri arasında yer alan bölgede çam ormanlarının baskın yapısını görebilmek de mümkündür.

Sahip olduğu göz kamaştırıcı doğasıyla birlikte 2000 metre yüksekliğine sahip alanda kayak yapabilmeye olanak tanır. 4 aylık süre sezonunu açılışı ve kapanışını kapsar. Kartalkaya’da aktif olarak 135 gün kar yağışı devam eder. Kar kalınlığı ortalama olarak 2 metre seviyesine kadar yükselir. Kartalkaya kayak turları, benzersiz doğanın içerisinde bulunabilmeyi mümkün kıldığı gibi aynı zamanda bir o kadar da kayak keyfini yüksek derecede yaşayabilmeyi sağlar.

Kartepe Kayak Turu Fırsatları
Kocaeli iline bağlı olan Kartepe, en önemli kış sporları merkezlerinden biri olarak ön plana çıkar. Kış tatilcileri için en çok talebe sahip olan noktalar arasında yer alır. Marmara Bölgesi'ndeki 3.yüksek nokta olarak bilinir. Kış sporları yapabilmeye elverişli olmasıyla dikkat çekici özelliğe sahiptir. Kartepe’ye Türkiye’nin farklı noktalarından ulaşabilmek hem oldukça kolay hem de oldukça kısa sürelidir. Kartepe kayak turu ile ülkenin en önemli kayak merkezlerinden biri olarak tercih edilir. Kayak yapabilmeyi mümkün kılan alanı sayesinde benzersiz dokusun her an hissettirir.
Kartepe kayak turu, en çok talep edilen kayak turları arasında yer alıyor olmasıyla beraber benzersiz deneyimler oluşturur. Temiz havanın keyfi çıkarılarak hem kayak hem de benzersiz Kartepe mutfağının tatlarını sonuna kadar yaşayabilmek mümkün olur. Kayak turu için en iyi seçeneklerden biri olan Kartepe, festivalleriyle de oldukça etkileyicidir. Her noktasında benzersiz özelliklerini keşfedebilme olanağını sağlayan bölgenin doğasıyla baş başa kalmak, hayatın yorucu temposuna ara vermeye olanak sağlar.


Bansko Kayak Turu Fırsatları
Bulgaristan’da bulunan Bansko, Balkanların en popüler kayak merkezlerinden biri olarak ön plandadır. Kış tatillerinin unutulmaz bir seçeneği olan bölgede, birbirinden özel tesisler ve oteller bulunur. Tüm dünyadan kayak severlerin gözde noktalarından biri olmasıyla ünlüdür. Bulgaristan kış turları arasındaki en iyi deneyimler arasında yer alan Bansko kayak turu, her seviyedeki kayak pistleriyle beraber cazip seçenekleri sunar. Avrupa genelindeki en iyi kış merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor olduğu gibi aynı zamanda popülerliğini de giderek artırır. Her yıl farklı bölgeden binlerce insana ev sahipliği yapan Bansko, kayak turu seçeneğiyle beraber hayata renk katacak özel yerler arasında bulunur.
Bansko kayak turu, tam anlamıyla memnuniyet verici ve aynı zamanda hem kayağın hem de Bulgaristan’ın keyfini sonuna kadar çıkarabilmeyi sağlar. Yüksek bölgelerinden bakıldığında görülen Bulgaristan doğal manzarası son derece özel olur. Gelişmiş konaklama olanakları sayesinde konaklama seçenekleri oldukça konforlu yatılı ziyaretleri sunar.

En Uygun Kayak Turu Fırsatları
En önemli kayak merkezleri arasından bütçenize en uygun kayak turlarını belirleyerek, kış aylarını çok özel şekilde değerlendirebilirsiniz. Kayak merkezleri arasında yer alan en çok tercih edilen bölgelere yapılacak olan ziyaretle beraber keyif dolu anları yaşayabilmeniz mümkün. En uygun kayak turları sayesinde çok sayıda çeşitli alanı ziyaret edebilme olanağı keyif vericidir.
En çok talep gören benzersiz doğa manzaralı kayak merkezlerinde günübirlik veya yatılı olarak kayak turlarının keyfi sonuna kadar yaşanabilir. Uygun fiyat seçeneklerinin değerlendirilebilir olması sayesinde, hem ekonomik açıdan hem de beklentilerin karşılanabilmesi son derece etkili sonuçları sağlar. Kayak turları seçenekleri benzersiz noktalarda olduğu gibi son derece de etkileyicidir.