kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Karya - Likya Turu

Detaylar

Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.
Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3+3 taksit seçenekleri sunulmaktadır.
Tur fiyatları;planlanan tarih, tercih edilecek havayolu, otel tipi (yıldız sayısı ve şehir merkezine olan mesafe) ve geceleme sayısına göre değişebilmektedir.
Tur tarihleri;3,4 Haziran, 10,11,12  Ağustos
Çocuk ücreti tek kişilik oda farkı ve iptal iade koşulları gibi detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
Double oda da kişi başı fiyat; 1.425 TL, çocuk ücreti; 0-6 yaş 250 TL, 7-12 yaş 1.225, single ücret 1.825 TL 
Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Nasıl Yararlanırım

Bu fırsatlarla ilgili tüm sorularınız için 09:00 – 19:00 arasında 0850 228 82 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Kupon son kullanım tarihi: 12.08.2019
Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuzu e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
Rezervasyon zorunludur.
Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
Oteller;3* veya 4* Merkezi Oteller
 
HEMEN AL!
1.425 TL
Değeri
1.899 TL
İndirim
%25
Kazanç
474 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN İSTANBUL - BURSA – AYDIN  - MARMARİS

20:00 Bakırköy İncirli  Ömür Önü, 
21:00 Harbiye Ofis Önü, 
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 
22:20 Çayırova  Mc donalds önü, 
01.00 Bursa Özdilek Önünden 
katılan misafirlerimizle birlikte  Susurluk – İzmir - Aydın güzergahından gece boyunca sürecek yolculuğumuza devam ediyoruz   

2.GÜN ESKİ DATÇA – YENİ DATÇA – YÜZME MOLASI - OLİVE FARM ÇİFTLİĞİ

Gece Susurluk’da vereceğimiz molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz.Sabah Kahvaltı molamızın ardından  Marmaris’in en ucunda bulunan Datça’ya hareket ediyoruz. Adı Can YÜCEL ile özleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’İN Evini de görüyoruz. Eski Datça sonrası Yeni Datça’ya gidiyoruz. Yeni Datça’da Taşlık Plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından, Olive Farm çiftliği gezimizi yapıp otelimize varıyoruz.Akşam yemeği , konaklama Marmaris Otelimizde.
Akşam Eğlencesi ( ekstra ): Dileyen misafirlerimizle  Barlar sokağına gidiyoruz. Burada verilen serbest eğlence vakti sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde buluşup otele geri dönüyoruz (Bu tur için sadece ulaşım ücreti alınacaktır – Kişi Başı 20 TL )

3.GÜN AKYAKA – AZMAK ÇAYI TEKNE TURU – AŞIKLAR YOLU - GÖKOVA TEKNE TURU 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezinde ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan denize doğru bir gezinti yapıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turumuz süresince   ( 1. Tekne Turu ). Suyun 5 metre altındaki flora ve faunasını seyrediyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik olan Gökova Tekne Turumuza ( 2. Tekne Turu ) çıkıyoruz. Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından Sedir Adasına gidiyoruz. ( Giriş Ücreti Misafire Aitdir ) Sedir Adasında verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyoruz.Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize Hareket  ve akşam yemeği , konaklama Fethiye Otelimizde.
Öğle Yemeği (ekstra) : Tekne’de alınacak öğle yemeği  Kişi Başı 30 tl 
Tekne Turlarında ki Öğle Yemekleri zorunlu olup Tura Katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

4.GÜN SAKLIKENT - KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI - BELCEKIZ

Sabah otelde alına kahvaltı sonrası hareket ile Fethiye’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. İlk gezilecek noktamız olan  Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklaşık 1,8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının Anadolu ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir.18 km uzunluğa 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlığa aslında ne kadar küçük olduklarını göstermesine fırsat tanırlar.Saklıkent gezimizin ardından Yaka park’da vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından , eski ismi Levissi şimdiki ismi Kayaköy olan Rum kasabasına gidiyoruz. Yaklaşık 4000 ‘e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet bir köy durumunda olan kasaba da İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri (otobüsümüz ile panoramik) olarak geziyoruz. Buradan Babadağların hemen eteğinde bulunan ÖLÜDENİZ'e geçiyoruz  ve yüzme molası için serbest zaman vererek güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemek sonrası dilen misafirlerimiz ile birlikte Fethiye gecelerinin tadını çıkartıyoruz(Ekstra).(Fethiye - Çalış).
Akşam Eğlencesi (ekstra): Dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağında bulunan Mango Bar’a gidiyoruz. Pasha eşliğinde eğlence için giriş ücreti ve bir içki dahil – Kişi Başı 75TL

5.GÜN 12 ADALAR TEKNE TURU - KLEOPATRA HAMAMI - KATRANCI ADASI - CENNET KOYU - GÖBÜN KOYU

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Otelimizde tam gün serbest zaman veriyoruz.Arzu eden misafirlerimiz 12 Adalar Tekne Turu veya Jeep Safari turumuza ( ekstra ) katılabilirler. 
12 adalar tekne turu : Gezeceğimiz yerler arasında; Klopatra Hamamı, Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası (giriş ücreti misafirlerimiz tarafından ödenecektir), Zeytinli Ada, Cennet Koyu. Günün sonuna doğru Fethiye ye dönüş yapıyoruz. Antik Telmessos tiyatrosunu görüyor ve otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Öğle Yemeği (dahil ) Ücret   :  Kişi başı 80 tl 
Jeep Safari Turu :  Öğle Yemeği Dahil Kişi Başı 80 tl

6.GÜN DALYAN TEKNE TURU - KÖYCEĞİZ GÖLÜ - İZTUZU PLAJI – GÖCEK - TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve  ilk durağımız Göcek  olacak. Ünlü isimlerin yaz aylarında tekneleri ile yanaştıkları, tatillerini yaptıkları Göcek'de  serbest zaman veriyoruz. Kordon da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından Dalyan’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi açık büfe olarak alıyoruz. Yemek sonrasında (3.Tekne Turu) Dalyan'ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, güzergahı takip ederek Kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS'un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Dalyan tekne turuna katılmak üzere ilerliyoruz Teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerleyerek Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyor ve İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Grubumuzda çoğunluk sağlanırsa ekstra olarak Şirince turu yapıp akşam yemeğimizi burada alıyoruz.Daha sonra  Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek üzere aldığımız noktalara gece saatlerinde bırakıyoruz.
Dalyan  Öğle Yemeği (ekstra) : Dalyan Restaurant’da Açık büfe alınacaktır. Kişi Başı 30 TL, Tekne Turlarında ki Öğle Yemekleri zorunlu olup Tura Katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* 1 Gece Marmaris , 3 Gece Fethiye Otellerinde Yarım Pansiyon Konaklama,
* Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı, 
* Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 4 Akşam yemeği,
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
* Tatil Fırsatları Güvencesi,
* Otobüs içerisindeki sınırsız ikramlar,
* 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
* Rehberlik Hizmetleri 
* 3 Tekne Turu 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Tur esnasında teknede alınan tüm öğle yemekleri , tüm yemeklerde alınan içecekler
* Ekstra olarak belirtilen organizasyonlar 
* Mola yerlerinde ve otelde yapılan harcamalar
* Program Dahilindeki Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.