İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turları

Çıkış Tarihi
İSTANBUL ÇIKIŞLI YILBAŞI TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT
İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turları

Yılbaşı sevdiklerimizle ve ailemizle geçirdiğimiz, çeşitli oyunlar oynadığımız, kalabalık sofraların kurulduğu güzel bir gündür. Eski yılın bitişini ve yeni yılın gelişini aynı anda kutladığımız bu günde seyahat etmek, yurt dışına çıkmak ve bir tura katılmak genelde çok da ekonomik bir düşünce değildir. Ancak bu web sitesi sayesinde ekonomik bir hale gelmiştir.

Yılbaşında bir tur arıyorsanız ve İstanbul'da yaşıyorsanız hatta İstanbul'a 1 uçakla ulaşım sağlayabiliyorsanız yılbaşını eğlenceli hale getirecek olan turlar bu yazımızda bulunuyor. Sizler için İstanbul çıkışlı yılbaşı turları incelediğimiz bu yazıda, en ekonomik yılbaşı turlarını barındırıyoruz.

İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turları Seçenekleri

İstanbul çıkışlı yılbaşı turları için seçenekler oldukça fazla ve büyük bir kategoriyi oluşturuyor. Yurt içi ve yurt dışı yılbaşı turlarındaki indirim seçenekleri de bu sitede bulunuyor. Ekonomik fiyatları da içinde barındıran bu turlar hem aşırı bir eğlence hem de yeni kültür ve tatları tanıma fırsatını bizlere sunuyor. Bazı turların içinde Gala imkanı da bulunuyor. Hem eğlenceli hem de keşfetmeli İstanbul çıkışlı yılbaşı turları beklenenden fazla eğlendiriyor.

İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turlarında Hangi Şehir ve Ülkeler Bulunuyor?

Ülkenin dört bir yanından birçok farklı kültüre sahip insanların bir araya geldiği İstanbul çıkışlı yılbaşı turlarında seçenek olarak birçok şehir ve ülke bulunuyor. Ekonomik olarak ayarlanmış ve keyifli bir yolculuk yapılarak seyahat edilen bu turlar seyahat sigortanızı da yapıyor ancak site turu düzenlemiyor sadece turlar için indirim avantajından yararlanmanızı sağlıyor.

Mardin, Karadeniz, Bursa, Eskişehir ve İzmir gibi yılbaşı turları dışında bir de yurt dışı turları da bulunuyor. İstanbul çıkışlı yılbaşı turları içerisinde bulunan ülkeler; Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs, Makedonya, İtalya, Budapeşte, Macaristan, Azerbaycan ve Sicilya gibi bölgelere de yılbaşı turları en kaliteli ve en ekonomik şekilde düzenleniyor.

İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turları Ne Zaman Yapılıyor?

28, 29, 30 ve 31 Aralık tarihlerinde İstanbul'dan yola çıkış yapılabiliyor ancak tur seçiminden tur seçimine, konaklamalı olup olmamasına göre de bu tarihler değişiklik gösteriyor. İstanbul çıkışlı yılbaşı turları genellikle 29 Aralık günü gece saatlerinde başlıyor ve 1 Ocak akşamı İstanbul'a geri dönüş sağlanıyor.

İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turlarında Neler Yapılıyor?

İstanbul'dan 28, 29, 30 ve 31 Aralık tarihlerinde hareket edilerek ulaşılacak varış noktasına gidilmeye başlanıyor. Hangi turu seçerseniz o tura göre ayrı bir yola çıkış tarihi ve farklı bir hareket saati olabiliyor.

1. adım: İlk gün belirlenen yerde ve belirlenen saatte otobüs hareket ediyor.
2. adım: Hareket saatinden itibaren yolculuk başlıyor ve araç içi ikramlar ve eğlencelerle keyifli bir yolculuk imkanı sunuluyor.
3. adım: Mola yerlerinde serbest dakikalar sunuluyor.
4. adım: Varış noktasına ulaşılıyor.
5. adım: Ulaşılan yerdeki tarihi yerler rehber aracılığıyla tanıtılıyor ve geziliyor.
6. adım: Konaklanacak olduğunuz otele geliniyor ve tarihe göre eğer o gece yılbaşı ise odada hazırlandıktan sonra akşam yemeğine inip eğlenceye katılma imkanı sunuluyor.
7. adım: Yılbaşı eğlencesi bittikten sonra konaklama gerçekleşiyor.
8. adım: Sabah kahvaltısı yapıldıktan sonra tur ekibiyle birlikte İstanbul'a geri dönüş yolculuğu başlıyor.
9. adım: İstanbul'a varıldığında ise hangi kalkış noktasından tura katıldıysanız o noktaya tekrar bırakıyorlar ve gönül rahatlığıyla, eğlencenin verdiği rahatlamayla artık evinize dönebiliyorsunuz.

2021 Yılının En Ekonomik İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Turu Fırsatları Sadece Bizde!

Her yıl yapılmakta olan ve bu yılda yapılacak olan İstanbul çıkışlı yılbaşı turları indiriminden yararlanarak siz de eğlenebilirsiniz. Eğer siz de fırsat kuponlarından yararlanarak İstanbul çıkışlı yılbaşı turlarına katılmak isterseniz www.tatilfirsatlari.com sitemizi ziyaret ederek bütün yılbaşı turları fırsat kuponlarımızı inceleyebilirsiniz.