kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu Erken Rezervasyon

Detaylar

 • 2020 Erken Rezervasyon...İstanbul Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Çocuk indirimleri le ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirler acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Başta eşsiz doğası olmak üzere dalgalı, hırçın ama içinizi rahatlatan denizinin sesiyle hoş geldiniz der gibi karşılar sizi Karadeniz. İçten ve hoş sohbetleri ile Karadeniz insanını, açlık hissinin hiç üzerinizden geçmediği muhteşem Karadeniz mutfağı, fotoğraflarını çekmekten kendinizi alamayacağınız manzaraları, yemyeşil çay bahçeleri, mis kokulu çam ormanları, şırıl şırıl akan dereleri ile kendinizi cennetten bir köşede hissedeceksiniz. 
 • Gönlü yaylaları kadar geniş insanların, çayın, fındık, mısır, kemençe, tulum ve horonların yurdundan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.
 • Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını ve her tadını unutamayacağınız Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turumuza sizleri de bekliyoruz.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan rezervasyon@tatilfirsatlari.com'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 18.08.2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.   
 
HEMEN AL!
699 TL
Değeri
1.398 TL
İndirim
%50
Kazanç
699 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


ERKEN REZERVASYON SON GÜN 31 ARALIK 2019

1.Gün: Gece Yolculuğu

Araç Kalkış Noktaları

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22:25 Kartal Köprüsü Altı
22:45 Çayırova Mc Donalds Önü
23:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı
23:45 Sakarya Berceste Tesisleri
00:30 Düzce T7 Petrol Durağı
01:30 Kaynaşlı Türsan Park Tesisi

2. Gün: Ordu, Boztepe, Giresun, Tirebolu, Trabzon, Atatürk Köşkü, Memişağa Konağı, Sürmene, Rize, Pazar, Çamlıhemşin

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Molalar eşliğinde sabah saatlerinde Samsun Terme'ye varıyoruz. Terme'de Ulusoy Dinlenme Tesisleri göl kenarında kahvaltımızı (extra) alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Ordu da Teleferik Parka gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada teleferiğe binerek yaklaşık 600 metre yükseklikte Boztepe’deki muhteşem manzarada fotoğraf çekilebilir. Boztepe’de verilen sürenin ardından sonra kirazın ana vatanı fındığın başkenti olarak bilinen Giresun’a doğru gidiyoruz. Giresun Kalesi, Giresun Adası’nı panoramik olarak görüp bilgiler aldıktan sonra Trabzon’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Trabzon’a geldiğinde kaldığı (3 defa) yazlık köşk olarak Konstantin Kabahanidis tarafından inşa edilmiş Trabzon Atatürk Köşkü’nü geziyoruz. Farklı ve ilgi çekici mimari ile yapılmış köşkü gezerken Atatürk hatıraları bizi uzaklara götürecektir. Daha sonra Trabzon denince akla gelen Kazaziye & Telkari sanatını görüp inceleyeceğimiz atölye gezisini yapıp alışverişlerimizi yapıyoruz. Sürmene’deki en eski konaklardan biri olan tarihi Memişağa Konağı'nı geziyoruz. Farklı mimaride karakol ev olarak kullanılmış yapının bahçesinde çay tarlası fotoğraflarımızı çekiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bal alışverişini yapabilirler. Rize istikametinden Çamlıhemşin’deki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri Göl Kenarı ( Extra ).
Öğle Yemeği : Trabzon’da Akçaabat Köfte, İkram Sofrası ( Extra )
Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Konaklama : Pınar Butik Otel, Özay Otel, Livadi Otel vb.

3. Gün: Çamlıhemşin, Palovit Şelalesi, Zilkale, Şenyuva, Çinçiva, Çat Vadisi, Zipline, Fırtına Vadisi, Rafting, Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Fındıklı, Hopa, Sarp, Batum, Gonio Kalesi, Orta Camii, Piazza Meydanı, St. Nİcholas Kilisesi, Ermeni Kilisesi, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Poseidon Anıtı, Ali Ve Nino, Alfabe Kulesi

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Kaçkar Dağları Milli Parkı sınırları içinde yaylaların sultanı Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'na gelmeden önce, tarihi köprülerin birinde fotoğraf molası veriyoruz. Ayder Yaylası'nda Gelintülü Şelalesi, Horon Düzü gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Belirtilen saatte Balcı Sefer’de toplanıyoruz. Ardından Çamlıhemşin’e geçip dileyen misafirlerimiz için alternatif turları gerçekleştiriyoruz. Aktivitelere katılmayan misafirlerimiz belirtilen noktalarda bekleyeceklerdir. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Ardeşen-Fındıklı-Hopa istikametinden Sarp'a geçiyoruz. Ülkemizi Gürcistan'a bağlayan sınır kapısından Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Batum’da ilk olarak Gonio Kalesi’ni panoramik görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, Avrupa Meydanı'nda göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait St. Nicholas Kilisesini geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşaa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı’nda, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binası'nı görüp bilgiler alıyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesi'ni görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama için otelimize geçiyoruz.

1-) Alternatif: Zilkale ve Palovit Şelalesi Gezisi; Eski Ticaret Yolunu korumak için Çat Vadisi'ne kurulmuş olan Zilkale , Ortan Köyü, Palovit Şelalesi gezisi kişi başı 45 TL (Ekstra) Çamlıhemşin’den bizleri alan minibüslerle “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü'nü görerek, tarihi Hemşin konaklarını fotoğraflayabileceğiniz Ortan Köyü'ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında Fırtına Vadisi üzerinde yükselen ŞAMATA TUR farkıyla Zilkale’ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran kale fethedilmesi zor bir bölgede inşa edilmiştir. Palovit Şelalesi, Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde bulunan bir şelaledir. Şelale 15 metre yüksekten akmaktadır. Rize'de bulunan debisi en yüksek şelalelerinden biridir.

2-) Alternatif: Fırtına Deresinde Rafting; yaklaşık 1,5 saat süren uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting kişi başı 75 TL’dir. (Ekstra)

3-) Alternatif: Karadeniz’in yükselen trendi Zipline; Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor.(GİDİŞ BEDAVA DÖNÜŞ 20 TL :)

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık Büfe Veya Set Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği : Pınar Alabalık, Çarkçı Döner, Park Batumi (extra)
Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Konaklama : Pınar Butik Otel, Özay Otel, Livadi Otel vb.

4. Gün: Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Of, Uzungöl, Sürmene Bıçak Sarayı, Çaykara, Sümela Manastırı, Vakfıkebir, Vatan Çay, Giresun

Sabah dileyen misafirlerimiz otelde istirahat ederken sabah 08:00 'da başlayacak Mençuna Şelalesi ( extra ) turuna katılabilirler, turdan gelen misafirlerimiz ile buluşup Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiyoruz. Rize bezinin en büyük özelliği vücuttaki teri çekip vücudun serin ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından panoramik olarak Rize Kalesi'ni görüyoruz. Of - Çaykara - Taşkıran güzergâhından Uzungöl’e ulaşıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir yöresel lezzetleri tadabilirsiniz.. Uzungöl gezisinin ardından Sürmene dövme el bıçakları inceleyip satın alabileceğiniz Kumbasar Bıçak Sarayı'nı ziyaret edip öğle yemeğimizi alıyoruz.Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Karadeniz’in en lezzetli ve kaliteli çay fabrikası Vatan Çay'dan içimi ve lezzeti güzel dökme ve aromalı çay üretim tesislerimizi ziyaret edip çay toplama işlemlerine katılıp alışverişlerimizi tamamladıktan daha sonra Altındere Milli Parkı sınırları içinde bulunan Maçka ilçesindeki Sümela Manastırı’nı ziyaret ediyoruz. Sümela Manastırı fotoğraf molamızın ardından (Sümela Manastırı 22.09.2015 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tadilata alındığından dolayı ziyarete kapalıdır. Turumuz esnasında panoramik olarak görülecektir. ) meşhur Trabzon ekmeğini almak için Vakfıkebir’de kısa bir alışveriş molası veriyoruz, Karadeniz'in müthiş lezzetlerini yanınızda götürebilmek için tamamı yörede yaşayanlar tarafından üretilen, gerçek tereyağı ve peynirin bin bir çeşidinin alışverişini yapabileceğimiz Lezzet Diyarı’nda alışverişimizi yapıyoruz. Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrardan gözünüzde canlandırabileceğiniz Karadeniz sahil yolu güzergahında batıya doğru yol katederek Giresun’a varıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

Alternatif Mençuna Şelalesi Turu ;(Extra 35TL) Arhavi'den Kamilet Turizm ile zevkli yolculuğumuza başlıyoruz. Kamilet Vadisi'nde minibüslerle ilerlerken göreceğiniz manzara karşısında büyüleneceksiniz. İlk etapta Osmanlılar döneminden kalma tarihi Çiftekemer Köprü'sünü görüp fotoğraflıyoruz. Minibüslerle yapacağımız yolculuğun ardından araçlarımızdan inerek yürümeye başlıyoruz. 800 metrelik patika yoldan ilerlerken çay bahçeleri, arı kovanları, farklı bitki türlerini görerek vadinin güzelliğine hayran kalacaksınız. Şelaleye yaklaştıkça ilk başta sesini duyup sonra da kendisini göreceksiniz. yaklaşık 100 metre yükseklikten akan şelaleyi görünce oradan kopmak istemeyeceksiniz. Verilen serbest zaman sonrası dönüşe geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık Büfe Veya Set Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği : Keyfi Çadır, Kardelen Kuru Fasulye- Saray Restaurant (extra)
Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Konaklama : Amazon Otel, Aretias Otel, Avcı Otel, Kubalic Otel vb.

5.Gün Pazar: Ordu, Ünye, Terme, Amazon, Samsun, Bandırma Vapuru, İlk Adım Anıtı, Gazi Müzesi, Bolu, İstanbul

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında batı istikametinde ileyleyip Amazon Diyarı olarak bilinen Terme Amazon Heykeli'nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için; 16-19 Mayıs 1919 'da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun'a geldikleri vapur olan Bandırma Vapuru‘nu ziyaret ediyoruz. Samsun Belediye Parkı'nda Samsun'un simgesi haline gelmiş, Mustafa Kemal Atatürk’ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı görüp hatıra resimleri çekiyoruz. Grup fotoğrafımızı da çekindikten sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun'a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace; 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş olan Gazi Müzesi'ni ziyaret edip öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolculuğunda Bolu istikamedinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.Sabah saatlerinde siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık Büfe Veya Set Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği : Anıt Terme Pide ( Extra )
Akşam Yemeği : Sungurlu Ulusoy Tesislerde Serbest Menü Alınacaktır ( Extra ).
Konaklama : Dönüş Yolculuğu Konaklama Yoktur!!!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde 3 Akşam Yemeği
- Tüm Çevre Gezileri
- Batum Gezisi
- Milli Park Girişleri ve Otoparklar
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- SSC TUR Refakat Hizmeti
- Otobüs İçi İkramları
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Lüks Araçlar İle Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Öğle Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Sümela Manastırı Giriş ve Minibüs Ücreti
- Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL)
- Eksta Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- Tüm Özel Harcamalar
- Ordu Boztepe Teleferik Ücreti
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Batum Girişi Hakkında

Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Batum’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları veya pasaportları ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (Ehliyet, Evlilik Cüzdanı vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’a geçişleri için NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir, (velayet olsa dahi) Muvafakatnamenin hem anne hem babadan onaylı olması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT : BATUM GİRİŞLERİ YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERLE YAPILMAKTADIR..YENİ KİMLİK KARTINA BAŞVURAN MİSAFİRLERİMİZİN ESKİ KİMLİKLERİ İPTAL OLDUĞU İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR BU YÜZDEN YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERİ GELENE KADAR BATUM'A GEÇİŞ YAPAMAMAKTADIRLAR.

İptal İade Güvence Paketi ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.