kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Turlarİstanbul Çıkışlı Günübirlik Turlar

Pek çok insan bir günlüğüne de olsa şehrin stresinden kaçmak ister. Ancak bunu yapmak için bazı durumlarda ne para ne de zaman vardır. En azından bu güne dek öyleydi... Ancak bundan böyle sitemiz sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Ne de olsa İstanbul çıkışlı günübirlik turlar sadece 99 TL'den başlayan fiyatlar ile misafirlerini ağırlamaya hazır. Bu fiyatın içerisine ulaşım ve rehberlik hizmetleri de dahil. Üstelik gece konaklama bulunmadığından dolayı zaman bakımından da herhangi bir sorun söz konusu olmuyor. Misafirler sabahtan başlayan programların bitiminde aynı günün gecesi evlerinde olabiliyor. Bu da hem daha uygun fiyatlı hem de daha kısa süreli bir gezi olmasını sağlıyor. En kaliteli tur firmaları ile anlaşma sağlayarak organize ettikleri turların çok daha uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmasını sağlıyoruz ve bu sayede herkese makul fiyatlı tatil yapma olanağı tanımış oluyoruz.

Günübirlik Olarak Heyecanlı Anlar Yaşamak Mümkün mü?

Elbette günübirlik gezilerde pek tabii heyecan yaşamak da mümkündür. Bunun için sitemizin anlaştığı kaliteli tur firmaları tarafından organize edilmekte olan Uludağ turları mevcut. Bu turların tamamı kesin kalkışlı. Bazıları haftanın her günü olurken bazıları sadede hafta sonları, bazıları ise sadece hafta içleri organize ediliyor. Aynı zamanda bazı günübirlik Uludağ turlarına ski pass da son derece uygun fiyatlar ile dahil edilebiliyor. Bu sayede kayak keyfini yaşamak çok daha kolay ve çok daha keyifli bir hal alırken bütçe de kolay kolay sarsılmıyor. Bu fırsatlardan istifade etmek adına yapılması icap eden yegane şey sitemizi adresini ziyaret etmek. Nihayetinde her türlü seçenek bu adreste ziyaretçilere detaylı bir şekilde sunuluyor.

Günübirlik Kültür Gezileri Mevcut mu?

Elbette İstanbul çıkışlı günübirlik turlar arasında pek tabii kültür gezileri de yer alıyor. Bu kültür gezileri arasında ise en çok rağbet görenlerden bir tanesi Edirne turlarıdır. Edirne, gerek tarihi önemi gerekse de doğal güzellikleri açısından son derece önemli bir şehir. Hal böyle olunca da Edirne'ye yapılacak ziyaretlerin tadına doyum olmuyor. Sayısız anıt, çarşı, meydan ve müzenin yer aldığı bu harika şehirde yapılacak kültür gezilerinin fiyatları ise son derece makul. Hal böyle olunca da rahatlıkla hafta sonu kaçamakları yapmak mümkün olabiliyor. Sitemizde yalnıza 99 TL'den başlayan fiyatlar ile bu gezileri en başarılı tur firmalarından satın almak mümkün.

Günübirlik Doğa Turları

Doğa turu yapmak isteyenlerin elbette İstanbul'dan öncelikli tercihi her zaman için Yedigöller olacaktır. Günübirlik turlar arasında en çok beğenilenlerden bir diğeri olan Yedigöller turu, unutulmaz manzaralar sunmasına ek olarak son derece uygun fiyatlardan misafir ağırlamaya müsait bir organizasyon. Üstelik gezi fiyatı içerisinde milli park giriş ücreti dahi yer almakta. Kahvaltı, lüks araçlar ile ulaşım ve profesyonel rehberlik hizmetlerine ek olarak araç içi ikramlar da bu turun fiyatına dahil olan diğer hizmetler arasında yer alıyor. Ancak birtakım şahsi harcamalar ve öğle yemeklerinin misafirler tarafından karşılanması icap ediyor. Gezinin fiyatı ise sadece 109 Türk Lirası. Sitemizdeki tüm turların organize edici firma fark etmeksizin Türk parası ile satışa sunulması da avantajlardan sadece bir tanesi.

En Uygun Fiyatlı Turlar Burada

Tatilfirsatlari.com adresinde her daim en makul fiyatlı İstanbul çıkışlı günübirlik turlar yer alıyor. En kaliteli firmaların organize ettiği ve sitemizde kaçırılmayacak fırsatlar ile satışa sunulan bu turlar sayesinde deneyimli rehberlerin ve en kaliteli ulaşım hizmetlerinin sağlandığı turlar misafirler daima unutulmaz anlar vaat ediyor ve çok güzel hatıralar biriktirmelerini sağlıyor. Uygun fiyatlı kaliteli firmaların organize ettiği turlar bir defa tatilfirsatlari.com adresinden tur satın alanlar muhakkak bir defa daha aynı siteden alışveriş yapıyor. Memnuniyet garantisi ise en önde tutulan değerler arasında yer alıyor.
© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.