kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Ormanya Hobbit Evleri Sapanca Maşukiye Turu

Detaylar

- Her Cumartesi Pazar Hareketli Günübirlik Ormanya Hobbit Evleri Sapanca Maşukiye Turu   
- Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
- Fiyatlar Kişibaşı Fiyatlardır.
- Bol ve doğal oksijenin sizde yarattığı etkiyi hemen fark edecek ve yer çekiminin azaldığı hissine kapılacaksınız. Dilerseniz göl kenarında uzun ve sakin bir yürüyüş yapabilir, inanılmaz doğada güzel bir gün geçirebilirsiniz.
- Sonbahar ve kışın  renkleri iç içe bambaşka bir manzaraya şahit olacaksınız. 

Nasıl Yararlanırım

- Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan rezervasyon@tatilfirsatlari.com'a ulaşabilirsiniz.
- Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2019
- Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
- Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
- Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
- 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.  

Seçeneker


Ormanya Hobbit Evleri Sapanca Maşukiye Turu Öğle Yemeği HariçHemen Al!
İndirim %21 Kazancınız 23 TLFiyat: 85,00 TL
Ormanya Hobbit Evleri Sapanca Maşukiye Turu Öğle Yemeği DahilHemen Al!
İndirim %19 Kazancınız 29 TLFiyat: 120,00 TL
 
HEMEN AL!
85 TL
Değeri
100 TL
İndirim
%15
Kazanç
15 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


HAREKET SAATLERİ
 
06:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

06:45 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:15 Kartal Köprüsü Altı

07:30 Çayırova Mc Donald's Önü

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Lüks marka otobüslerle seyahat
- Hereke kordonboyu kafede kahvaltı tabağı ikramı
- Araç içi ikramlar
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
          
FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Müze ören yeri giriş ücretleri
- Bölgede öğlen yemeği( Kiremitte Alabalık,Tavuk,Köfte menü, Salata, Muşrubat)
- Kişisel Harcamalar 

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI HAKKINDA

Sabah saatlerinde belirtilen noktalardan hareket. İlk olarak Kocaeli ilinin önemli tarihi noktalarından biri olan ve adını dünyaya el dokuması halılarıyla duyuran Hereke’de sabah kahvaltı ikramıyla başlıyoruz. Hereke sahilinde denize sıfır konumda aldığımız lezzetli kahvaltımızın ardından, Derince Harikalar Sahiline hareket. 1999 depremi sonrasında bölgeye yeni bir kalkınma ve turizm yatırımı amacıyla 2003 yılında projelendirilen,  2005 yılında yapımı başlanan ve 2006 yılında da ziyarete açılan tema parkımızı ziyarete gidiyoruz. Parkın içinde Şirinlerinden, Rapunzele, Fred Çakmaştaş’ından bir çok masal kahramanın yer aldığı tematik parkta 7’den 70’e küçük büyük herkesin gidip gördüğü ve vakit geçirdiği parkımızda serbest zaman. Bu parktaki serbest zamanımızın ardından Ormanya’ya hareket. Eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı olarak bilinen  yeni Ormanya’yı geziyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek. Filmlerde izlediğiniz kahramanları akıllarınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflayacağnıza eminiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Maşukiye’ye hareket. Maşukiye’de şelale kenarında bol oksijenli doğasında rehberimizin keyifli anlatımının ardından kısa bir fotoğraf ve alışveriş molası veriyoruz. Ardından öğle yemeği(ekstra).Öğle yemeğimizin sonrasında Sapanca’ya hareket. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımların ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde tüm günün yorgunluğunu atabilmeniz için çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış. Siz değerli misafilerimizle bir başka SSCTOUR organizasyonunda buluşmak üzere turumuzun sonlandırıyoruz.

ÖNEMLİ NOT !!

Ormanya Tabiat Parkı içinde bulunan  Hobbit Evleri ziyaretimizde, Hobbit Evlerindeki de ki tadilat nedeniyle 17 Ağustos’a kadar ziyarete kapalıdır. Turumuz Ormanya tabiat parkında diğer gezi alanları ziyarete açık olup, Hayvanat Bahçesi, Botanik Parkı, ve Mesire alanlarının hepsini gezebilme ve doyasıya fotoğraflama ve gezme imkanımız devam ediyor.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  SSCTur  kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.