kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
Davet Et 10 TL Kazan! ARA

Cittaslow (Sakin Şehirler) Taraklı Mudurnu Göynük Abant Cennet Göl Turu ABANT 335 TL

Detaylar

 • Cittaslow (Sakin Şehirler) Taraklı Mudurnu Göynük Beypazarı Abant Gölü Turu
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Her bir kupon konaklama ile birlikte 24 Saat Herşey Dahil  konsept fiyatları içermektedir.
 • İlave Yatak ve Çocuk fiyatları için lütfen 0850 228 82 82 nolu numaradan bilgi alınız. 
 • Satın alımı yapmadan önce 0850 228 82 82 nolu numaradan müsaitlik hakkında bilgi alınması gerekmektedir. 
 • Fiyatlar çift kişilik oda konaklama  fiyatlardır.
 • Her kentin geçmişinden gelen, kentin tarihi, yerel özellikleri gibi unsurlarından oluşan bir ruhu vardır. Kent ruhu bir anda oluşturabilecek bir şey değildir ancak yanlış politikalar sonucu bu ruhunu kaybetmesi oldukça kolaydır. O topraklarda yaşayan uygarlıkların, üretilen ürünlerin, söylenen şarkıların, yazılan şiirlerin, dostlukların, yaşananların birikimi olan bu ruh bir kenti diğerlerinden ayırır. Cittaslow, kent ruhunun korunarak kalkınmasıdır.”
 • Yavaş yaşamak, hayattan zevk alabilmek, sevdiklerimize ve kendimize zaman ayırabilmek, hız için dünyaya zarar vermemektir. Arkadaşlarımızla yürürken kahve içmek yerine oturmak ve onlara zaman ayırmaktır. Hayatın hızlı gidersek erken varacağımız bir varış noktası yoktur, önemli olan hayatımızı nasıl yaşadığımızdır, her geçen anın değerini bilmemizdir”.  Türkiye’deki 15  cittaslow şehirden 3 ünü görme imkanı 
 • Termal Otelde Konaklama Farkıyla
 • Ek Hizmet Bedeli Yok
 • Sadece SSC TUR'da 

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya rezervasyon@tatilfirsatlari.com adresinden mail ile ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 04 Mayıs 2019 
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır. 

Seçeneker


Cittaslow (Sakin Şehirler) Serpme Köy Kahvaltısı HariçHemen Al!
İndirim %50 Kazancınız 335 TLFiyat: 335,00 TL
Cittaslow (Sakin Şehirler) Serpme Köy Kahvaltısı Dahil Hemen Al!
İndirim %50 Kazancınız 360 TLFiyat: 360,00 TL
 
HEMEN AL!
335 TL
Değeri
372 TL
İndirim
%10
Kazanç
37 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Milli Park Giriş Ücretler
 • Termal Otelde 1 Akşam Yemeği
 • Termal Otelde 1 Sabah Kahvaltısı
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Taraklı Hacırıfatlar Konağı  Serpme Köy Kahvaltısı(Seçmeli)
 • Araç İçi İkramlar
 • Profosyenel Rehberlik Hizmeti


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınan İçecekler


  Araç Kalkış Noktalarımız  
   
  06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  06:20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
  07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 
  07:20 Kartal Köprüsü Altı
  07:40 Çayırova Mc Donald's Önü  

  1.Gün: Taraklı Köy Kahvaltısı – Alifuatpaşa – Cittaslow – Taraklı – Kurşunlu Camii- Göynük – Akşemsettin Türbesi- Yaşayan Müze – Kent Tarihi Müzesi- Gümüşçüler Çarşısı – Çarşılar - Beypazarı
  Sabah belirtilen noktalarda siz değerli misafirlerimiz ile buluşmanın ardından yolcululuğumuza başlıyoruz. Araç içi ikramlar eşliğinde Arifiye Sapağından Alifuatpaşa üzerinden ilk sakin şehrimiz olan Taraklı’ya varıyoruz. Taraklı’da Tarihi Konakta serpme kahvaltımızı(ekstra) aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Hellenistik dönemde Bithynia bölgesi sınırları içerisinde “Dablar” olarak anılmıştır. Evliya Çelebi Seyahatnamesinde; İlçede halkın şimşir kaşık ve tarak yapması nedeniyle adının Yenice Tarakçı olarak anıldığı belirtilmektedir. Bu isim zamanla halk dilinde Taraklı olarak değişmiştir. Osmanlı sivil mimarisinin güzel örneklerini barındıran, hayatın belli bir dönemde durduğu ve o dönemde devam ettiği izlenimi veren Sakin Şehir’de;  Yavuz Sultan Selim’in Mısır Seferine çıkarken Taraklı’da konaklayarak Veziri Yunus paşaya yaptırdığı Yunuspaşa Camii (Kurşunlu Camii) geziyoruz. Ardından Kültür Evi’ne geçiyoruz. Kumaş dokuma tezgahlarını, etnoğrafik eserleri görüyoruz. Bağdat Yolu güzergahında bulunan Taraklı’da Tarihi Han, Çakırlar Konağı, eski Vali Konağı, Tarihi Hamam başlıca göreceğimiz yerler olacaktır. Daha sonra yüksek tepelerin arasında, akarsuların geçtiği vadilerde, yamaçların etek ve tabanında kurulmuş tipik bir diğer Osmanlı kasabası olan Göynük’e hareket ediyoruz.
  Kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerini günümüze dek korumayı başarmış “Sakin Şehir” unvanlı Göynük’te geleneksel değerler, Türk yaşayış şekli  aslına uygun olarak yaşatılmaya devam etmektedir. Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemsettin Türbesi, Gazi Süleyman Paşa  Camii, Sakarya Zaferi Kulesi başlıca göreceğimiz yerlerdir. Bunun yanında özgün mimarisini yakından görme, yöresel el sanatlarını incelemeniz için verilen sürenin sonunda aracımızda buluşup Ssc tur misafirlerine özel hazırlanan Cittaslow(sakin şehir)  şehirleri gezisi sonrası dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı:  Taraklı Hacırıfatlar Konağı Serpme Köy Kahvaltısı Kiremitte Eritme Peynir, Omlet, Sigara Böreği, Patates Tava, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Köy Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, 3 Çeşit Reçel, Bal (Marmaris Aksaz Çam balı), Tereyağı, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Maydanoz, Çay,  Su, Tur Ücretine Seçmeli  Dahildir.
  Öğle Yemeği: Beypazarı’nda  Serbest alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dahildir.
  Konaklama: Hattuşa Termal Vacation Hotel, Prestige Thermal Hotel spa,  vb./Ayaş
  Rota: İstanbul -Taraklı (205 km) , Taraklı –Göynük (30 km), Göynük – Beypazarı(130 km),

  2. Gün: Mudurnu – Armutçular Konağı – Abant Gölü - Bolu – İstanbul
  Sabah otelde alacağımız kahvaltı ardından Mudurnu istikametine devam ediyoruz. Metropolllere yakınlığına rağmen şehir hayatının keşmekeşliğine inat sakinliği ile dikkat çeken “Sakin Şehir” dir. Yıldırım Beyazıt’ın bolu şehzadeliği döneminde inşaa edilmiş Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı,  Selçuklu mimarisi tarzında inşaa edilmiş tek minareli Kanuni Sultan Süleyman Camii,  Mudurnululara ve gelen konuklara zamanı hatırlatan Saat Kulesi,  19. yy’da inşaa edilmiş hayranlık uyandıran Armutçular Konağı,  Mudurnu Kalesi ve geleneksel Osmanlı sivil Mimarisinin bir arada görüldüğü Mudurnu Evlerini görüp zamanda yolculuk yaptıktan aracımızda buluşup 1.350 metre yüksekliğinde Abant Gölü'ne doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin Abant Gölü hakkında vereceği bilgilerin ardından doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz.  Doğa ile baş başa kalmak, temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz. Öğle yemeğimizin (ekstra)  ardından Abant çevresindeki vereceğimiz serbest zaman esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir. Buradaki gezimizin ardından İstanbul'a aklınızdan hiç çıkaramayacağınız anılarla geri dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimiz ile başka bir Ssc Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

  Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup Tur ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Abant’ta  Serbest alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.
  Konaklama: Dönüş Günü Konaklama Yoktur!
  Rota: Beypazarı – Mudurnu  (110 km),  Mudurnu - Abant (19 km) , Abant –İstanbul (260 km)


  İptal İade Güvence Paketi
  Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

  1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
  Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

   

   

  TATİLFIRSATLARI

  15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
  Çankaya Ankara

  Telefon : 08502288282


  © 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.