kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Brasov Octoberfest Festivali Romanya Şatolar Turu

Detaylar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.
 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3+3 taksit seçenekleri sunulmaktadır.
 • Tur fiyatları;planlanan tarih, tercih edilecek havayolu, otel tipi (yıldız sayısı ve şehir merkezine olan mesafe) ve geceleme sayısına göre değişebilmektedir.
 • Tur tarihleri; 12 Eylül
 • Çocuk ücreti tek kişilik oda farkı ve iptal iade koşulları gibi detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Double oda da kişi başı fiyat; 789 TL, çocuk ücreti; 3-6 yaş 559 TL, 7-12 yaş 629 TL, single ücret 1.189 TL
 •  Katılımcıların pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatlarla ilgili tüm sorularınız için 09:00 – 19:00 arasında 0850 228 82 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
 • Kupon son kullanım tarihi: 12.09.2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuzu e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Fırsatta;Gidiş - dönüş ulaşım, 4* otellerde 2 gece oda kahvaltı konaklama,tüm çevre gezileri,alan karşılama, alan-otel-alan transferleri,Türkçe rehberlik hizmetleri,şehir ve otel giriş vergileri, zorunlu seyahat sigortası.
 • Oteller; 4* oteller
 • Gezilecek yerler; Bükreş, Sinaia, Bran, Brasov, V.Tırnova
 
HEMEN AL!
789 TL
Değeri
1.283 TL
İndirim
%38
Kazanç
494 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN İSTANBUL- KAPIKULE

20:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

21:00 Mecidiyeköy Migros Önü (Eski Alisamiyen Stad Karşısı)

21:30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza

22:30 Silivri Kipa Önü

23:10 Çorlu Metro Dinlenme Tesisleri 

Verilen Güzergahlarda Misafirlerimizle Buluştuktan Sonra Kapıkule Kara Hudut Kapısına Doğru Hareket Ediyoruz. Burada Gümrük Ve Pasaport İşlemlerinin Ardından Bulgaristan’a Giriş Yapıyoruz. Gece Yolculuğumuzun Ardından Sabah Saatlerinde Romanya’ya Giriş Yapacağımız Rusçuk/Giurgiu Kara Hudut Kapısına Ulaşıyoruz Ve Pasaport, Gümrük İşlemlerinin Ardından  Romanya'ya Gerçekleştireceğimiz 2 Gece 3 Günlük Tur Programımıza Başlamış Bulunmaktayız.

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

2.GÜN KAPIKULE– BÜKREŞ

Bulgaristan Üzerinden Transit Geçerek Sabah Saatlerinde Sınır Kapılarındaki İşlemlerimizin Ardından Yol Üzerinde Bulunan Tesisimizde Kahvaltı Molası Veriyoruz Ve Kahvaltının Ardından Doğunun Paris’i Olarak Hafızalara Kazınan Aynı Zamanda Romanya’nın Başkenti Ve En Büyük Şehri Olan Bükreş’e Hareket Ediyoruz. Bükreş’e Ulaşmamızın Ardından Şehir Turumuza Başlıyoruz. Devrim Meydanı, Üniversite Meydanı, Roma Ahteniumu, Çavuşesku Tarafından Yaptırılan “Halk Evi” (Parlemento Sarayı) , Atamız Mustafa Kemal ATATÜRK Heykeli , Garnizon Binası , Unirii Meydanı , Bükreş Eski Şehir , Kraliyet Sarayı , Zafer Takı , Ünlü Romen Besteci Piyanist George Enescu Adına Yapılmış Müze , Bükreş’in En Ünlü Caddesi Olan Calea Victoriei , Havacılar Anıtı Bükreş Tarih Müzesi Panoramik Olarak Görülecek Yerler Arasındadır. Bükreş Şehir Turumuzun Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Köyler Müzesi Ve Nikolay Çavuşesku Evi Turuna Katılabilirler. (35 €) Ekstra Turumuzun Turumuzun Ardından Tur Bitimiyle Konaklama Yapacağımız Hotelimize Geçiş Yapıyoruz. Konaklama Bükreş Hotelimizde.

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

3.GÜN BÜKREŞ – SİNAİA – BRAN – BRASOV

Sabah Hotelimizde Alacağımız Kahvaltımızın Ardından Transilvanya Bölgesine Hareket Ediyoruz. Transilvanya Bölgesine Ulaşmamızın Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Drakula Şatosu – Peleş Sarayı – Brasov Octoberfest Turuna Katılabilirler (60€) İlk Olarak Avrupa’nın En Güzel Şatolarından Biri Olan Peleş Sarayı Ziyareti İle Başlıyoruz. Alman Prensi Ve Aynı Zamanda Romanya Kralı I. Carol Tarafından Yaptırılan Peleş Sarayı Mimari Ve İç Tasarımı İle Sizleri Büyüleyecek Saray Ziyaretimizin Ardından Bran Şehrine Hareket Ediyoruz Ve Burada Osmanlı Tarihinde Kazıklı Voyvoda Olarak Bilinen Iıı.Vlad'ın Kont Drakula Filmlerine Konu Olmuş Ve Vampir Efsanesinin Doğduğu Gizemli Drakula Şatosunu Ziyaret Ediyoruz. Misafirlerimiz Burada Meşhur İsli Peynirin (Kaşkaval) Tadına Bakabilirler Ve Hediyelikçilerde Alışverişlerini Yapabilirler. Sonrasında Tarihi Güzellikleri Ve Kafeleri İle Ünlü Braşov Şehrine Hareket Ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko Üslubunda İnşa Edilmiş Tarihi Yapıların Yer Aldığı Bu Güzel Şehirde Kara Kilise, Şehir Surları, Korunmuş Dar Sokakları  Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Braşov Şehir Turumuzun Ardından Festivalin Yapıldığı Alana Geçiş Yapıyor Ve Rehberimizin Belirleyeceği Zamana Kadar Serbest Zaman Veriyoruz. Tur Programımızın Ardından Gecelemeyi Yapacağımız Transilvanya Bölgesinin Doğası En İyi Şekilde Korunmuş Sinaia Şehrine Geçiş Yapıyoruz. Hotele Check İn İşlelimiz Sonrası Serbest Zaman Geceleme Otelimizde

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

4.GÜN BÜKREŞ – V.TIRNOVA – İSTANBUL

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından İstanbul’a Doğru Dönüş Yolculuğumuza Başlıyoruz. Romanya – Bulgaristan Sınır Kapısı Olan Girgiu Ulaşmamız Sonrası Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimiz Sonrası Ruscuk – V.Tırnovo Yolunu Takiben , Bulgaristan’ın İlk Başkenti Olan V.Tırnovo  Ulaşıyoruz. Kısa Panoromik Turumuzun Ardından Öğlen Yemeği İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Yolculuğumuza Devam Ediyoruz. Kapıkule Kara Hudut Kapısına Ulaşıyoruz. Burada, Gümrük Ve Pasaport İşlemleri Ardından 
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.