kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

TatilFirsatlari.Com fırsatlarını nasıl satın alabilirim?
Fırsatın yanında bulunan “Satın Al” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerini girmen yeterli. Kredi kartını kullanarak güvenli bir şekilde alışverişini tamamlayabilirsin.

Satın aldığım fırsatlarla ilgili sorularımı nasıl soracağım?
Eğer açıklamalar yeterli değilse, aklına bir şey takıldıysa, tek yapman gereken Bize Ulaşın formunu doldurmak veya 0850 228 82 82 no’lu çağrı merkezi hattını aramak. Uzmanlarımız en hızlı ve doğru şekilde sorularını cevaplamaya hazır…

Ya vazgeçersem?
TatilFirsatlari.Com'un fırsatları pek vazgeçilebilecek türden fırsatlar değildir ama olur da vazgeçmek istersen satın aldığın fırsatın kullanımına 14 gün kala Bize Ulaşın bölümünden yada çağrı merkezimizi arayarak 0850 228 82 82 iptal işlemini başlatabilirsin.

Bir fırsat beğendim ve satın aldım… Şimdi ne olacak?
İşlemin ve kupon kodun anında e-mail yoluyla teyit edilecek… 

Bazı fırsatlarımızda minimum katılımcı sayısı gerekebilir. Bu durumda eğer teklif geçerli olduğu süre içinde yeterli sayıya ulaşılırsa, teklif için geçerli olan süre biter bitmez derhal sana o teklifi kullanmanı sağlayacak TatilFirsatlari.Com kuponunu gönderiyoruz.

Kupon nedir?
TatilFirsatlari.Com teklifin detaylarının yazılı olduğu ve fırsatı kullanmanı sağlayacak olan belgedir… Kuponunu ister cep telefonuna ister e-mail adresine yollayabiliriz.

Kuponu nasıl kullanıyorum?
Burada sihirli ifade TatilFirsatlari.Com'dur. Telaffuz ettiğin anda akan sular durur. Ama ne demişler, “söz uçar, yazı kalır…” Süper avantajlı teklifimizi kabul ettiğinin belgesi olan kupon kodunu işletme temsilcileriyle paylaşman yeterli! Bazı tekliflerimizde işletmeler hizmet verebilmek için önceden rezervasyon yapmanı veya kupon kodunu gönderdiğimiz e-mailin çıktısını isteyebilirler, o nedenle satınalma yapmadan önce fırsat koşullarını dikkatle okumanı tavsiye ediyoruz…

Kuponu başkasına devredebilir miyim?
Elbette… Hesabım menüsünden kuponunu istediğin kişiye hediye edebilirsin.

www.tatilfirsatlari.com daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz 0850 228 82 82

erken-rezervasyon-gap-turlari
Bizi Takip Edin
© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.