kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Ankara Çıkışlı İzmir Çeşme Alaçatı Şirince Efes Turu

Detaylar

 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Çocuk indirimleri le ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirler acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Mavi İle Yeşilin Buluştuğu Ege Kıyılara Yolculuk ...
 • Doğa, Tarih, Deniz, Kum, Güneş, Heyacan

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan rezervasyon@tatilfirsatlari.com'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 29 Kasım 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.   
 
HEMEN AL!
329 TL
Değeri
648 TL
İndirim
%49
Kazanç
319 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN GECE YOLCULUĞU

Araç Kalkış Noktalarımız;

23:30 Kızılay Meşrutiyet Caddesi Ofis Önü
23:45 Bahçelievler Milli Kütüphane Önü
00:00 Armada Avm Önü
00:15 Ümitköy Köprüsü Altı
01:00 Polatlı'da buluşmamızın ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (3*-  4* Oteller)
- Lüks Araçlar İle Ulaşım 
- Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
- Araç İçi İkramları 
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğle Yemekleri 
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
- Tüm Özel Harcamalar 
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar  

2.GÜN İZMİR - KONAK MEYDANI - KORDON - SAAT KULESİ - HÜKÜMET KONAĞI - ASANSÖR - ÇEŞME - ÇEŞME KALESİ - KERVANSARAY - ALAÇATI

Araç içi ikramlarımız eşliğinde sabah saatlerinde İzmir’evarmış oluyoruz. Alacağımız serbest kahvaltımızın ardından İzmir KonakMeydanından panaromik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek,Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’degezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarasıeşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni SultanSüleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydandaserbest zamanımızın ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Burada özel bir plajda (giriş, şezlong, şemsiye ekstra ) serbest zaman arzu eden misafirlerimiz içinyüzme molamızın ( Hava şartları müsait olduğu takdirde )  ardından Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzelyerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı,Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiğisokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında akşam yemeği vekonaklama için Kuşadası veya Selçuk’ta bulunan otelimize hareket ediyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Çiçekliköy Asmalı Kahvaltı Evi (EKSTRA 25 TL) ( tulum peyniri, beyaz peynir, siyah zeytin, yeşil kırma zeytin, domates-salatalık biber tabağı, bal kaymak, tereyağ, çemen, dilimlenmiş zeytin, kurutulmuş domates çeşnisi, lor dolgulu misket biber, ayva reçeli, patlıcan reçeli, sigara böreği, dilimlenmiş sosis, ekşimaya köy ekmeği, termos çay(4 kişiye 17-18 bardak) )
Öğle Yemeği :Çeşme’de serbest olarak alınacaktır. (EKSTRA)
Akşam Yemeği :Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama : 3*&4* Bölge Otelleri 
Güzergah : Ankara– İzmir (585 KM), İzmir – Çeşme (85 KM) Çeşme – Kuşadası  (160 KM)

3.GÜN EFES ANTİK KENTİ - HERAKLES KAPISI - PARLAMENTO BİNASI - MERYEM ANA EVİ - 7 UYURLAR - ŞİRİNCE KÖYÜ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncilde adları geçen Eshab-ül Kehf ( 7 Uyurlar ) geziyoruz, Gezilerimiz sonrasında,  Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizin  ardından akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.  

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Şirince’de  alınacaktır. (EKSTRA)
Akşam Yemeği : Yol üzerinde dinlenme tesislerinde alınacaktır. (EKSTRA)
Konaklama : Dönüş günüdür, konaklama yapılmayacaktır.
Güzergah : Kuşadası –  Efes – Şirince - Ankara ( 659 Km ) 

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.  

ÖNEMLİ BİLGİLER
 
Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.