kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
Davet Et 10 TL Kazan! ARA

Ankara Çıkışlı Günübirlik Amasra Safranbolu (Batı Karadeniz Turu)

Detaylar

 • 27 Ekim 2019 Tarihine Kadar geçerli Her Cumartesi Pazar Hareketli Günübirlik Amasra Safranbolu Turu  
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar Öğle Yemeği Hariç Fiyatlardır.
 • ''Lala Lala Çeşi Cihan Dedikleri Bu mu ola''sözü bir an kulaklarımızda çınlayacak ve Büyüleneceksiniz.Dünyanın gözü gözlerinizle görünce ardından buram buram tarih kokan dünya kentinden ayrılmak istemeyeceksiniz.
 • Profesyonel Turist Rehberi ile birlikte bizimle bu Turu yaşamaya ne dersiniz..

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 222 87 72 nolu telefondan veya İletişim numaralarımızdan  ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2019 
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 222 87 72  rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.  
 
HEMEN AL!
110 TL
Değeri
159 TL
İndirim
%31
Kazanç
49 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
 •  
 • Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Araçta Kahvaltı Paketi 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Ekstra Belirtilen Turlar
 • Öğlen Yemeği ( Işıkaltın Restaurant( Sınırsız Balık+İçecek+Salata+Helva) 30 TL
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

07:20 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)
07:30 Milli Kütüphane
07:40 Ankamall Adese
07:50 Batıkent Jandarma Karşısı
08:10 Eryaman Giriş Kapısı ( Ankara ) 

TUR PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen noktalarımızdan aldıktan sonra ilk olarak yol üzerinde Roma Dönemi'ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra Fatih Sultan Mehmet'in Amasra’yı ilk gördüğü yer olan Bakacak Tepesinde Amasra ile ilgili bilgilerimizi Rehberimizden alıp  manzarayı fotoğrafladıktan sonra öğlen yemeğimizi alacağımız restoranımıza (Işıkaltın Restaurant) geçip ;balık,salata, içecek, helvadan oluşan mönümüzle doyasıya balık yiyiyoruz. Amasra Kalesi, kemere köprüsü, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kilise ile Amasra Gezimizi yapıyoruz. Amasra gezimizi tamamladıktan sonra Dünya Miras Kenti olan Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Burada ilk olarak daha önce tatmadığınız  farklı, eğlenceli, ilgi çekici  ve o kadar da yaratıcı olan içindeki mobilyalara ters olarak dizayn  edilmiş Tepetaklak(Ters) evi geziyoruz. Ardıdan Eski Çarşı’ya,  Bağlar Mevkii’nden Safranbolu’nun yazlık kısmından geçerek Hıdırlık Tepesi’ne doğru ilerliyoruz. Hıdırlık tepesinden Safranbolu manzarasını fotoğrafladıktan sonra tarih kokan Safranbolu sokaklarında yürüyüp 400 yıllık Cinci Han’ı görmek için gezimize devam ediyoruz ve bu durağımızdan sonra Sadrazam İzzet Mehmet Paşa Camii’ni görüyoruz.  Safranbolu’nun en güzel çarşılarını görüp , Osmanlı tarihinin önemli isimlerinden olan Köprülü Mehmet Paşa’nın ismini alan Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ziyaret ediyoruz ayrıca avlusunda tarihi güneş saatini görme fırsatını buluyoruz. Sonrasında Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nda Safranbolu teşhir evinde dinlenirken yöresel bir içecek olan bağlar gazozunu veya safranlı çayı yudumluyoruz ve  dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Bir başka Tatil Fırsatları organizsyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Turumuz: rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda ssc tour misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımzda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen  saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.  Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına  kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) ve ya misafirlerimize verilen  zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Tatil Fırsatları  kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 11/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.


EKSTRA TURLAR : Amasra Tekne Turu ( 15 TL )-Tepetaklak Ev (15TL)

Sabah Kahvaltısı : Araçta sandviç paketi
Öğle Yemeği :  Balık+İçecek+Salata+Helva (35 TL)
Rota : Ankara-Amasra ( 315 km ) , Amasra-Safranbolu ( 131 km ) , Safranbolu-Ankara ( 229 km ) 
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.