kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Ankara Çıkışlı 15 Temmuz Özel Tadı Damağında Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu 2 Gece Otel Konaklamalı 4 Günlük (Kurban Bayramı) 700 TL

Detaylar

 • 21.03.2019 İtibariyle Ankara Çıkışlı Tadı Damağında Karadeniz Yaylaları Ve Batum Turu..2019 Erken Erken Rezervasyon... 
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Karadenizi Anlamak İçin Havasını Soluyup, Suyundan İçmek Gerekir. Fıkralar Anlatılmaz Yaşanılır Karadenizde, Sizleri de Karadenizin Eşsiz Güzelliğindeki Yaylalara Davet Ediyoruz. Aynı Zamanda Batum'u Keşfedip Tekne Turu Yapıp Batum Sahilinde Yüzmek İçin Fırsat Bu Fırsat Diyoruz...
 • 2 Gece Yarım Pansiyon Ayder Konaklaması ,Batum'da Yarım Gün Yüzme Molası ,Batum Tekne Turu...

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında (850) 228 82 82 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan Tatil fırsatları'ndan ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Temmuz 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 222 87 72 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır. 
 
HEMEN AL!
700 TL
Değeri
1.141 TL
İndirim
%39
Kazanç
441 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otellerde 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 2 Akşam Yemeği
 • Tüm Çevre gezileri 
 • Batum Gezisi
 • Milli Park Girişleri
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri 
 • SSC TUR refakat hizmeti
 • Otobüs içi ikramları
 • 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk gün Sabah Kahvaltısı
 • Son gün Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde alınan içecekler
 • Yurtdışı çıkış harcı 
 • Eksta belirtilen tüm organizasyonlar
 • Tüm özel harcamalar 
 • Ordu Boztepe Teleferik Ücreti
 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
 
Araç Kalkış Noktalarımız;
 
19:00 – Meşrutiyet caddesi 22/3
19:05 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
19:10 - Aşti Karşısı
19:20 - Akköprü Migros Karşısı
19:25 - Keçiören Fatih Köprüsü Altı
19:30 - Aydınlıkevler Türk Telekom Önü
19:35 - Mamak Köprüsü Üstü

1.Gün: Ankara-Hopa-Sarp-Batum-Gonio Köprüsü-Çoruh Nehri-Orta Camii-Medea Heykeli-Meryemana Katedrali-Piazza Meydanı-Poseidon Heykeli-Tiyatro Meydanı-Alfabe Kulesi-Ali Ve Nino-Batum Tekne Turu-Batum’da Yüzme Molası

Sabah Kahvaltısı : Arhavi Veya Hopa’da Serbest Menü(extra).
Öğle Yemeği : Park Batumi Restaurant, New Ship Rrestaurant, Pier Batumi (extra) 
Akşam Yemeği : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama : Ayder Valley Palace , Elif Otel, Özay Otel , Pınar Apart Otel vb.
 
2.Gün: Ayder Yaylası-Gelintülü Şelalesi-Horon Düzü-Çamlıhemşin-Fırtına Deresi-Fırtına Vadisi-Çat Vadisi-Zilkale-Sal Yaylası-Pokut Yaylası-Huser Yaylası

Sabah Kahvaltısı : Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği : Pınar Alabalık, Doğa Alabalık, Huser Yaylası (extra) 
Akşam Yemeği : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama : Ayder Valley Palace , Elif Otel, Özay Otel , Pınar Apart Otel vb.

Alternatif Extra Turlar

1-) Alternatif: Zilkale Palovit Şelalesi Turu; Minibüslerle Çat Vadisinde yapılan yolculuk esnasında tarihi yayla evlerini görüp fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Pek çok dizi, film ve klipin çekildiği yer olması ayrıca popüler olmasını sağlamıştır. Tarihi köprüleri görerek fotoğraflar çekiyoruz. Ardından Şenyuva Köyünün eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz. Çat vadisini orta yerinde kartal yuvası görünümdeki ortaçağ kalesi Zilkaleyi geziyoruz. Yeşilliklerin içinde vazgeçilmez bir manzara sunmaktadır. Daha sonra  farklı ağaç türleri arasındaki yolculuktan sonra Karadeniz bölgesinin debisi en yüksek şelalesi olan Palovit Şelalesinde mola veriyoruz. Şelalenin sesiyle ruhumuzu dinlendirip serinlemek isteyenlerin 20 metre yaklaşması yeterli olacaktır. Daha sonra minibüslerimize binip Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz.  Bu taşıma hizmetini ŞAMATA TUR ile gerçekleştiriyoruz. Ortalama gezi süresi İki buçuk saattir. (extra45TL)

2.Alternatif: Zilkale-Sal Yaylası-Pokut Yaylası-Huser Yaylası Turu:Sabah saatlerinde minibüslere binerek ilk başta Çat vadisinden yolculukla Şenyuva Köyü’ne geçip tarihi köprülerde fotoğraflar çekiyoruz. Ardından başka yerde göremeyeceğiniz bitki türleri arasından yolculukla Karadenizin debisi en yüksek şelalesi olan  Palovit şelalesinde serbest zaman verip uçuş için hazırlanıyoruz. İlk olarak 2070mrakımda bulunan Sal yaylasına varıyoruz. Burada yayla evlerinin arasında gezintiler yapıp fotoğrafladıktan sonra Pokut Yaylasına varıyoruz. Manzaraya karşı salıncakta çekilen fotoğraflar pokuta aittir. Burada rüya alemine dalıp öğlen yemeğimizi de aldıktan sonra 2400m rakıma sahip Huser yaylasına geçiyoruz. Eşsiz Gün batımını bulut denizi manzarasını izledikten sonra Ayder Yaylasına iniyoruz. Gece eğlencesine katıldıktan sonra otelimize geçiyoruz. Bu taşıma hizmetini ŞAMATA TUR ile gerçekleştiriyoruz. Ortalama gezi süresi 1 tam gündür. (extra 100TL)
3-) Alternatif: Fırtına Deresinde Rafting; yaklaşık 1,5 saat süren Uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting kişi başı 90 TL’dir. (Ekstra)
4-) Alternatif:  Karadeniz’in yükselen trendi ZİPLİNE;  Fırtına  deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda  bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor.(GİDİŞ BEDAVA DÖNÜŞ 20 TL :)

3.Gün: Pazar-Rize-Of-Çaykara-Uzungöl-Sürmene-Trabzon-Ayasofya-Vakfıkebir-Giresun-Giresun Kalesi-Ordu-Boztepe-Ankara

Sabah Kahvaltısı : Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği : Kardelen Kuru Fasulye, Keyfi çadır, Saray Restaurant (extra) 
Akşam Yemeği : Ordu Boztepe’de Serbest Menü olarak alınacaktır. (extra)
Konaklama : Dönüş Yolculuğu Konaklama Yoktur!
 
BATUM GİRİŞİ HAKKINDA

Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Batum’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları veya pasaportları ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (Ehliyet, Evlilik Cüzdanı vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’a geçişleri için NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir, (velayet olsa dahi)  Muvafakatnamenin hem anne hem babadan onaylı olması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT : NÜFUS CÜZDANLARININ SOĞUK DAMGASININ GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE BELLİ OLMASI VE NÜFUS CÜZDANININ KESİNLİKLE YIPRANMAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR. MADURİYET YAŞANMAMASI İÇİN YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERLE GELİNMESİ RİCADIR.YENİ KİMLİK KARTINA BAŞVURAN MİSAFİRLERİMİZİN ESKİ KİMLİKLERİ İPTAL OLDUĞU İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR BU YÜZDEN YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERİ GELENE KADAR BATUM'A GEÇİŞ YAPAMAMAKTADIRLAR.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.

İptal İade Güvence Paketi 

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL'dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL'dir. 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.