kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

Ankara Çıkışlı 15 Temmuz Özel İstanbul Şile Ağva Polenezköy Saraylar ve Boğaz Turu

Detaylar

 • 25 Ekim  2018 Tarihine kadar geçerli  Yarım Pansiyon Konaklamalı Ankara Çıkışlı 29 Ekim Özel İstanbul Şile Ağva Polenezköy Saraylar ve Boğaz Turu 449 TL
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar çift kişilik odalarda kişi başı konaklamalı fiyatlardır.
 • Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • 0-2 yaş çocuk ücretsizdir.
 • 2-6 yaş çocuk 300 TL (0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir)
 • 6-12 yaş çocuk 350 TL
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirler acenteye +131 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir.
 • İstanbul'un tarihi dokusuyla tanışmak için tarih kokulu sokaklarından Asya ile Avrupa'yı birbirine bağlayan boğazlarını bizimle gezmeye sizleri davet ediyoruz.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 222 87 72 nolu telefondan veya İletişim numaralarımızdan  ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi:15 Temmuz 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 222 87 72  rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • Promosyon satış olduğu için herhangi bir iptali , değişikliği ve iadesi yoktur.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.
 
HEMEN AL!
355 TL
Değeri
710 TL
İndirim
%50
Kazanç
355 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüx araçlar ile ulaşım 
2 gece 3 Gün YP konaklama 
2 Sabah Kahvaltısı 
2 Akşam yemeği
Seyahat Sigorta Paketi 
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Şahsi Harcamalar
Yemeklerde Alınan İçecekler
Öğle Yemekleri
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Boğaz’da Tekne Turu
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

23:59 Meşrutiyet Cad Ofis Önü

00:10 Milli Kütüphane

00:20 Armada Önü 

00:40 Batıkent Carrefour 

01:00 Eryaman Göksu Beğendik

TUR PROGRAMI

1. GÜN

Gece İstanbul'a doğru yolculuğumuza ile turumuza başlıyoruz.

2.GÜN 

ŞİLE - AĞVA - POLENEZKÖY - DOLMABAHÇE SARAYI

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen durak noktalarımızdan aldıktan sonra turumuzun ilk noktası olan Şile'ye doğru hareket ediyoruz. Şile'de dünyanın en büyük fenerlerinden biri olan Şile Fenerini görüyoruz. Sonrasın da Şile Kalesi, Ağlayan Kaya, Şile Limanını görüp Yeşilçay ve Göksu derelerinin taşıdığı alüvyonlar üzerine kurulmuş şirin Karadeniz kasabası Ağva'ya varıyoruz. Ağva'da öğlen yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz iki buçuk km uzunluğundaki kumsalında yürüyüş yapabilirler dileyen misafirlerimiz ekstra tekne turuna katılabilirler. Şile bezi alışverişimizin ardından doğa harikası olan yeşilliğiyle sizleri büyüleyecek Polenezköy'e ulaşıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından 31. Osmanlı Padilahı Sultan Abdulmecid tarafından yaptırılan, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün İstanbul'daki çalışmalarında kullandığı ve vefat ettiği yer olan ve Cumhuriyet döneminin başlarında Cumhurbaşkanlığı makamı olarak da kullanılan Dolmabahçe Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Turumuzdaki ilk günümüzü dolu dolu geçirdikten sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Şile'de alınacaktır.(Ekstra)
Öğle Yemeği : Ağva'da alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama : Ramada Old City Tekstilkent, Miracle Asia Otel, Golden Age Otel, Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu
Güzergah : Ankara – İstanbul (450 KM)

3. GÜN 
 PİERRE LOTİ TEPESİ - EYÜP SULTAN CAMİİ - KARİYE KİLİSESİ - SÜLEYMANİYE CAMİİ - ŞEHZADE BAŞI CAMİİ - KAPALI ÇARŞI - GALATA KÖPRÜSÜ - BOĞAZ TURU - ORTAKÖY - TAKSİM - İSTİKLAL CADDESİ - GALATA KULESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk olarak Ünlü Fransız yazar Pierre Loti'nin adını taşıyan Kahve'ye ulaşıyoruz, İstanbul'da uzun dönemler yaşayan ve gerçek bir İstanbul aşığı olan Pierre Loti'nin asıl adı "Julien Viaud olan Tarihi Kahve, Haliç'in o ünlü panoramasının seyredilebildiği en iyi bölge olan Pierre Loti Tepesine çıkıyoruz. İstanbul'un eşsiz manzarasını seyrederken çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasın da sevabı Eba Eyüb'e hediye edilen Fatih Sultan Mehmed Han'ın eseri olan Eyüp Sultan Camii'ne gidiyoruz. Ardından Hz İsa'ya adanmış eşsiz fresklere sahip olan Kariye Müzesini geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından Cihan Padişahı Kanuni Sultan Süleyman ve eşi Hürrem Sultan'ın türbelerinin de bulunduğu Mimar Sinan'ın kalfalık eseri olarak nitelendirdiği eşsiz mimarideki Süleymaniye Camii'ni geziyoruz. Mimar Sinan'ın kalfalık eserini gördükten sonra çıraklık eserim olarak adlandırdığı Şehzade Mehmet adına yapılan Şehzadebaşı Camii'ne gidiyoruz. Sonrasında aracımıza hareket etmeden Kapalı Çarşı'nın içerisinden geçerek Galata Köprüsü'ne ulaşıyoruz ve Galata'da öğlen yemeğimizi alıyoruz. Öğlen yemeğimizi de yedikten sonra Eminönü iskelesinden Boğaz Turumuza(Ekstra) çıkmak üzere gemimize biniyoruz. Boğaz turumuzu Ortaköy'de tamamlıyoruz ve Oratköy'ü de gezip Taksim'e doğru hareket ediyoruz. İstiklal Caddesi, Taksim ve Galata Kulesini gezdikten sonra otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Sabah otelde açık büfe ve ya set menü olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Galata Köprüsün'de balık ekmek+içecek (Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
Konaklama : Ramada Old City Tekstilkent, Miracle Asia Otel, Golden Age Otel, Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu
Güzergah : Şehir içi gezisi (22 Km) 

4.GÜN 
TOPKAPI SARAYI - AYASOFYA MÜZESİ - YEREBATAN SARNICI - DİKİLİTAŞ -HİPODROM - YILANLI SÜTUN - ALMAN ÇEŞMESİ - ÖRME OBELİSK - SULTANAHMET CAMİİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tarihi yarım adaya hareket edip İstanbul resimlerinde baş rolü oynayan Osmanlı Padişahı 1. Ahmet tarafından yaptırılan Osmanlı dini mimarisi ile Bizans kilise mimarisinin 200 yıllık sentezinn zirvesini oluşturan Sultanahmet Camii'ni , İmparator Justinianos tarafından dönemin iki önemli mimarı olan Miletos’lu (Milet) İsidoros ile Tralles’li (Aydın) Anthemios’a yaptırılan dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan Ayasofya Müzesi'ni , Osmanlı İmparatorluğunun 600 yıllık tarihinin 400 yıllı boyunca devletin idare merkezi olarak kullanılan ve Osmanlı Padişahlarının yaşadığı yer olan Topkapı Sarayı'nı , Roma İmparatoru 1. Theodosius tarafından Mısır'dan getirilen Dikilitaş'ı , Persler'e karşı kazanılmış zaferin anısına dikilen Yılanlı Sütun'a , İmparator Constantine'nin yaptırdığı Örme Obelisk'i , Roma döneminde Gladyatör savaşları ve yarışlarının yapıldığı Eski Hipodrom Meydanı'nı , 2 sütununun altında Medusa Başı olan, eskiden bazilika olarak kullanılan ve suyun içinden yükselen mermer sütunlar sebebiyle Yerebatan Sarayı olarak da bilinen Yerebatan Sarnıcı'nı geziyoruz.Ardından meşhur Sultanahmet Köftecisinde yemeğimizi  yedikten sonra  Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki SSCTUR organizasyonumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ve ya açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Meşhur Sultanahmet Köftesi (Ekstra)
Akşam Yemeği : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Konaklama : DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR!!
Güzergah : İstanbul – Ankara (450 KM)

ÖNEMLİ BİLGİLER
Turumuz: rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda ssc tur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen  saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına  kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) ve ya misafirlerimize verilen  zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  ssc tur  kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi  özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 11/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.

SSCTOUR

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi Canoğlu Apartmanı No: 284/17
KADIKÖY İSTANBUL

Telefon : +902165666363


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.