kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

30 Ağustos Özel Işıklar Ülkesi Likya Turu

Detaylar

 • Işıklar Ülkesi Likya Turu
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fiyatlar Öğle Yemeği Hariç Fiyatlardır.
 • Fiyatlar kişi başı fiyatlardır.
 • Çocuk indirimleri ile ilgili olarak acenta ile iletişime geçmeniz rica olunur.
 • Akdeniz’in Parlayan Yıldızı Likya’yı TATİL FIRSATLARI farkıyla tanıyın. Işıklar ülkesi Likya’yı hem eğlenceli yüzme molalarıyla , hem de kültürel mirasıyla keşfetmeye çağırıyoruz sizleri.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 222 87 72 nolu telefondan veya İletişim sayfamızdan TATİL FIRSATLARI'na ulaşabilirsiniz.15 Temmuz  2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra müsaitlik sorulması rezervasyon zorunludur. 0 (850) 222 87 72 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır.
 
HEMEN AL!
695 TL
Değeri
1.390 TL
İndirim
%50
Kazanç
695 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks marka otobüslerle seyahat
 • Bölgede 2 gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Turizm Seyahat sigortası
 • Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yakapark serpme köy kahvaltısı
 • Kekova tekne turu
 • İztuzu Plajı tekne turu(transfer)
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm müze ve Ören Yeri giriş ücreti

1.Gün Gece Yolculuğu

Araç Kalkış Noktalarımız;

 • 22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
 • 22:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
 • 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • 23:15 Kartal Köprüsü Altı
 • 23:30 Çayırova Mc Donald's Önü

2.Gün Saklıkent Kanyonu – Yakapark -  Tlos Antik Kenti – Kayaköy -  Fethiye
Adapazarı – Bilecik – Kütahya – Afyonkarahisar istikametinden Sabah saatlerinde bölgeye varış. Saklıkent kanyonunun yakınlarında adeta yeşillikler içinde gizlenmiş bir cennet olan Yakapark’a varıyoruz. Yakapark’ta  doğal güzelliklerinin içinde kuş cıvıltıları içinde alacağımız serpme kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımız sonrasında rehber eşliğinde Saklıkent kanyonunu geçiyoruz. Saklıkent yörenin Keçi çobanı tarafından uzun yıllar önce keşfedilmiş bir kanyondur. Burayı keşfeden çoban hükumetten burayı kiralayıp işletmeye başlamış. İçeride müşterilere hizmet verdiği bir restoranı bulunuyor. Saklıkent Kanyonu, 18 kilometrelik bir derinliğe sahip. Bu uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun kanyonu olma özelliği taşıyor. Toroslarda eriyen Kar suyunun beslediği bu doğa harikasına hayran kalacaksınız. Sonrasında Likya devletinin önemli kentlerinden biri olan Tlos antik kentini geziyoruz. Tlos’da Yaka Köyü sınırları içerisinde kalan Tlos Antik Kenti, Ksanthos Vadisi’nde bulunan önemli Likya kentlerinden biri. Bölgenin en yüksek dağları olan Akdağlar’ın güneybatı eteğinde, üç yanı sarp kayalık düzlükte konuşlanmış. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Tlos Antik Kenti, Girmeler Höyük Yerleşimi ve Tavabaşı Mağarası buluntuları bu bölgede yaşayan insanların tarihini şimdilik günümüzden 11 bin yıl öncesine kadar götürüyor. Rehberimizin bilgilendirici anlatımı sonrasında ve öğle yemeğimizi almak adına anlaşmalı restaurantımıza hareket ediyoruz.(ekstra) Yemek sonrası, Yemek sonrası Hayalet köy olarak anılan, tarihini şehrin içinde hissedeceğiniz Kayaköy'e gidiyoruz. Bu gezimiz sonrası Ölüdeniz'in eşsiz manzarası ve doğası eşliğinde dinlenme molası. Otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.


Sabah Kahvaltısı: Yakapark restaurantta serpme köy kahvaltısı. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Saklıkent’te serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir
Güzergâh: İstanbul – Kütahya – Afyon - Fethiye ( 850 KM )
Konaklama Oteli: Rosary Beach – Boncuklu Otel – Grand Vizyon vb 3* ve 4* otellerde konaklama.

3.Gün Kekova - Kaş – Kaputaş Plajı -  Fethiye
Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında bizleri bekleyen aracımız ile birlikte Kekova’ya tekne turumuz yapmak adına  yola çıkıyoruz. Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Kaputaş Mevkii'nde yarmalar açılırken meydana gelen iş kazasında hayatını kaybeden 4 işçinin hikayesine tanıklık etmiş olacağız. Sonrasında Kalkan, Kaş yolu üzerinden Kekova’ya varıyoruz. Üçağız koyundan özel teknemizle turumuza başlıyoruz. Likya devletine dair birçok antik oluşumu görme imkanımız olacak. Tekne turumuzda sırasıyla  Kekova , Üçağız, Batıkşehir , Simena, Kaleköy, Akvaryum koyu ve Tersane koylarını  , Roma ve Bizans dönemine ait tarihi lahitleri ziyaret edip bolbol yüzme molası vereceğiz. Akvaryum kadar temiz koylarda verilecek yüzme molaları ve teknemizde öğle yemeği (ekstra). Yemek sonrası dönüş yolumuzda Kaş limanında serbest zaman. Gezimiz sonrasında akşam saatlerinde yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.
Not: Tekne turumuza katılmak istemeyen misafirlerimizin bölgenin en güzel ve özel plajlarından biri olan Kaputaş plajında tüm gün serbest zaman.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir
Öğle Yemeği: Tekne turunda ekstra olarak alınacak olup tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir
Güzergâh: Fethiye – Kaputaş Plajı – Kaş – Kalkan – Kekova - Fethiye ( 250 KM )
Konaklama Oteli: Rosary Beach – Boncuklu Otel – Grand Vizyon vb 3* ve 4* otellerde konaklama.

4.Gün Dalyan - İztuzu Plajı - İstanbul 
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından ardından Dalyan'a hareket. Merkez iskeleden bineceğimiz tekne ile Kral Kaya Mezarları ve Sazlıklar eşliğinde İztuzu plajına varış. Kral mezarlıkları hakkında teknemizde rehberimizin gerekli bilgilendirmelerinin ardından, Perslerin veya Büyük İskender'in istilası üzerine yarım kaldığı tahmin edilmekte olan en büyük mezarla birlikte izleyenleri büyüleyen altılı grup Kaya Mezarları, Kaunos'taki mezar tipleri fotoğraflıyoruz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra, İztuzu’na varış. İztuzunda vereceğimiz yüzme molamız sonrası Dalyan'a dönüş ve öğle yemeği (esktra). Yemek sonrası dönüş yolculuğu. Yolda verilecek molaların ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Yolda verilecek molaların ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve  turumuzun sonu. Bir başka TATİL FIRSATLARI organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi uğurluyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir
Öğle Yemeği: Dalyan’da ekstra olarak alınacak olup tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir
Güzergâh: Fethiye – Göcek – Dalyan – İztuzu Plajı – İstanbul ( 850 KM )
Konaklama Oteli: Bu gece Otel Konaklamamız YOKTUR.


İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden;72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30TL’dir. 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; 

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

EKSTRA TURLAR

Kekova Tekne Turu: Kekova Tekne turu Kekova , Üçağız, Batıkşehir , Simena, Kaleköy, Akvaryum koyu ve Tersane koylarını , yüzme turu Öğlen Yemeği Dahil ( 60TL)  Menü: Tavuk ızgara, Makarna, Salata 

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.   
 
MÜZE KART BİLGİSİ

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. 
T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. Ofislerimizden veya Kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile Müze Kart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.

Uyarı: Tur başlangıç tarihinden önce Müzekart çıkartmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bölgedeki gişelerde çok fazla yığılma ve buna bağlı gecikmeler yaşanmaktadır.
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.