kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
ARA

15 Temmuz Özel Truva Assos Ayvalık Turu

Detaylar

 • 15 Temmuz Özel Truva Assos Ayvalık Turu
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • İlave Yatak ve Çocuk fiyatları için lütfen 0850 228 82 82 nolu numaradan bilgi alınız.
 • Satın alımı yapmadan önce 0850 228 82 82 nolu numaradan müsaitlik hakkında bilgi alınması gerekmektedir.
 • Bu sıra dışı Ayvalık turu ile en keyifli lezzetlerinde bir seyahat yaşanıyor. Sizleri Bu Deneyime  Davet Ediyoruz.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 228 82 82 nolu telefondan veya rezervasyon@tatilfirsatlari.com adresinden mail ile ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Temmuz 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra rezervasyon zorunludur. 0 (850) 228 82 82 rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fırsat kodu satın alındıktan sonra en geç 7 içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • 3 gün öncesinden iptal ettirilmeyen rezervasyonlarda kuponlar kullandırıldı sayılacaktır. 
 
HEMEN AL!
640 TL
Değeri
899 TL
İndirim
%29
Kazanç
259 TL
Bu fırsatı sevdiklerinize
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


1.GÜN GECE YOLCULUĞU

22:00 Kartal Köprüsü Altı
22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
23:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama ( Etap Altınel , Milano Otel , Soley Otel vb oteller ) 
- Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir araçlar ile ulaşım
- Araç içi ikramlar
- Tüm çevre gezileri
- Otelimizde Açık büfe 2 sabah kahvaltısı
- Otelimizde Açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
- Ssc Tur Güvencesi
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Otelde yapılan özel harcamalar
- Tüm yemeklerde alınan içecekler
- Öğle yemekleri
- Ekstra Turlar
- Müze ve Ören yeri giriş ücretleri ve Tekne Turları (80 TL)

2.GÜN BEHRAMKALE -- ATHENA TAPINAĞI -- AKRAPOL – ASSOS

Belirtilen saatlerde siz değerli misafirlerimiz ile buluşmamızın ardından. Yolda alacağımız keyifli ikramların ardından sabah saatlerinde bölgeye varış. Ecaabat feribotu ile Çanakkale hareket ediyoruz . Çanakkale boğazının  serinleten rüzgarı,tuzlu iyot kokusunu doyasıya içinize çekebilirsiniz.  45 dakikalık boğaz yolculuğumuzun ardından Çanakkale'ye varış. Çanakkale'de  bizi Truva Savaşlarında kullanılan Truva Atının bir benzeri bizleri karşılıyor olacak bölgede serbest zaman olarak vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Truva Antik Kentine hareket. Truva Savaşının, Truva köyünün tarihini, ve efsanesini rehberimizin anlatımı, bölgedeki büyüleyici atmosferiyle ziyaret edip geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından, Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz, eğer şanslıysanız Türkiye’ye oldukça yakın Girit ve Eğriboz’dan sonra Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Büyük İskender’in hocası Aristoteles’in felsefe okulunuzda bulunduğu Assos’un Akrapol’ünu geziyoruz. Buradan ( Panoramik ) olarak Assos Limanını görüyor ve Behramkale'de meşhur kumda kahvenin tadına bakmak adına siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından bölgedeki otelimize hareket. Akşam saatlerinde otelimize varış, akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Çanakkale'de serbest  zaman olarak alınacak olup tur ücretine dahil değildir.
Öğle Yemeği: Assos'ta  serbest  zaman olarak alınacak olup tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir
Konaklama: Assos Dove , Ayvalık Grand Milano, Mia Toka, Elisa otel vb.

3.GÜN TEKNE TURU - CUNDA ADASI - TAKSİRYARHİS KİLİSESİ - ŞEYTAN SOFRASI

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından, Ayvalık şehir merkezine gidiyoruz. Buradan bineceğimiz gezi teknemizle, denizin, güneşin, eğlenceli animasyonların tadını çıkartmak için gün boyu sürecek tekne turumuza başlıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz ve göreceğimiz koylar arasında Tımarane Adası, Dalyan Boğazı, Hakkıbey Yarım Adası, Pınar Adası, Kara Ada, Çıplak Ada, Maden Adası, Ortunç Koyu sayılabilir. Gün boyu sürecek tekne gezimizin ardından gün batımına doğru Sarımsaklı mevkine hareketle ulaşacağımız Şeytan Sofrası, eşsiz Midilli Adası ve Ayvalık manzarasıyla bizi gün batımında hayaller dünyasına götürecek. Burada görülen şeytanın ayak izi ve manzaraya karşı içilen sıcak çaylarımız sonrası otelimize dönüyoruz ve akşam yemeğimiz otelimizde.

Not: Tekne turu ekstra bir tur olup tur ücretine dahil değildir. Tekne Turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz meşhur Sarımsaklı Plajında tüm gün serbest zaman olarak değerlendirebilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Öğle yemeği tekne turunda dahil olacak olup, tekne turuna katılmayan misafirlerimiz  bölgede serbest zaman olarak alacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Grand Milano Otel , Mare Otel , Mia Toka Otel , Ürgenç Otel vb.
Rota: Ayvalık  - Sarımsaklı (17 Km)

4.GÜN ASSOS - ATHENA TAPINAĞI- TRUVA - ŞEHİTLİK

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından , Ayvalık merkezde alışveriş molası serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından Cunda'ya hareket. Cunda'da Cunda adası, Güneş saati ve Taksiyarhis kilisesi gezileri ve öğle yemeği(ekstra). Yemek sonrası Cunda kordonda serbest zaman. Bu serbest zamanımızın ardından Cunda'nın damla sakızlı kahvesini ve dondurmasını zeytin yağlı kepekli kurabiyesini tadabilirsiniz. Serbest zaman sonrası dönüş yolculuğu. Balıkkesir - Susurluk - İstanbul güzergahını takip ederekten. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Siz değerli misafirlerimizi bir başka SSCTUR organizasyonunda buluşmak üzere uğurluyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Cunda'da serbest zaman olarak alınacaktır. (ekstra).
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda dinlenme tesislerinde serbest zaman olarak alınacaktır.(ekstra).
Güzergah: Ayvalık – İstanbul  (490 Km)

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir. 

ÖZEL İŞLETME ve MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ

Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + Bozcaada gezisi + Ayvalık tekne turu toplam 80,00 TL 
0-7 yaş arası misafirlerimizden müze ören yeri giriş ücreti alınmaz.

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 

AYVALIK TEKNE TURU

Kuzey Ege'nin incisi mavi ile yeşilin buluştuğu noktada toplam 11 adet adayı geziyoruz. 3 ya da 4 farklı noktada yüzme molamız var Gezimiz 10:30 ile 17:30 arasında gerçekleşecektir.
Öğlen yemeği sınırsız balık , salata , günün meyvesi 

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

MÜZE KART BİLGİSİ

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. 
T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. Ofislerimizden veya Kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile Müze Kart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.
Uyarı: Tur başlangıç tarihinden önce Müzekart çıkartmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bölgedeki gişelerde çok fazla yığılma ve buna bağlı gecikmeler yaşanmaktadır.
TATİLFIRSATLARI

15 Yıllık Tecrübe... Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:22/3 Kızılay
Çankaya Ankara

Telefon : 08502288282


© 2018 tatilfirsatlari.com Tüm Hakları Saklıdır.